Wyniki druzyn z naszego podokręgu w wyższych ligach. 17.05.2015r

Po każdej kolejce prezentujemy wyniki drużyn naszego podokręgu uczestniczących w rozgrywkach poza ju...

Podsumowanie kolejki w klasie A i B. 18.05.2015r

Jak co poniedziałek podsumowujemy mecze ostatniej kolejki w klasie A i B. W klasie A lider z Goczałk...

Komunikat Podokręgu w/s licencji klubowych. 19.05.2015r

  PODOKRĘG TYCHY Wydział Gier PRZYPOMINA WSZYSTKIM  KLUBOM O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DO PODOKRĘGU DO ...

Komunikat Wydziału Dyscypliny nr 9 z dnia 22.05.2015r

Na posiedzeniu W.D w dniu 22.05.2015r orzeczono następujace kary:1.Kl.A - Palarczyk Krzysztof - Czap...

Zapowiedz weekendowej kolejki w klasie A i B. 22.05.2015r

W sobotę rozpoczynamy 24 kolejkę w klasie A. W najciekawszym meczu ZET-ka podejmuje zawsze mocną dru...

  • Wyniki druzyn z naszego podokręgu w wyższych ligach. 17.05.2015r

    poniedziałek, 18 maja 2015 19:51
  • Podsumowanie kolejki w klasie A i B. 18.05.2015r

    poniedziałek, 18 maja 2015 21:04
  • Komunikat Podokręgu w/s licencji klubowych. 19.05.2015r

    wtorek, 19 maja 2015 13:54
  • Obsada 10/ 23-29.05.2015r AKTUALIZACJA!!!

    czwartek, 21 maja 2015 06:53
  • Komunikat Wydziału Dyscypliny nr 9 z dnia 22.05.2015r

    piątek, 22 maja 2015 16:08
  • Zapowiedz weekendowej kolejki w klasie A i B. 22.05.2015r

    piątek, 22 maja 2015 19:01

Najbliższe mecze.

Klasa A - 24 kolejka.

sobota godzina 17-00:

Wisłą W-Studzionka

Fortuna-ZET

Josieniec-Leśnik

Rudołtowice-Wola

Czapla-Goczałkowice

Czarków-JUW-e

niedziela godzina 17-00:

Krupiński-Gardawice

Studzienice-Siódemka


Klasa B - 21 kolejka.

sobota godzina 16-00:

Brzeżce-Międzyrzecze

niedziela godzina 17-00:

Czarni-Woszczyce

Wisła M-ZET II

Krzyżowice-Mizerów


Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.