Komunikat Wydziału Szkolenia

Wydział Szkolenia Podokręgu Tychy, informuję iż w dniu 22.05.2017 r w powołanym pszczyńskim ośro...

Wyniki i tabela po meczach zaległej 20 kolejki w klasie A.

W środę w klasie A rozegrano zaległe mecze z 20 kolejki rozgrywek. W pierwotnym terminie został roze...

Obsada nr 11/2017r część 1.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Obsada nr 11/2017r część 2.

43 2017-05-26 PIĄ 18:00 IV LO A1 JUN FORTUNA WYRY PIAST BIERUŃ TORBA ...

Obsada nr 11/2017r część 3.

83 2017-05-20 SOB 12:00 IV LO E1 ORLIK GR1 ISKRA I PSZCZYNA GOL BIERUŃ ...

Komunikat WGiD 12/2017 z 19 maja

  Tychy 19.05.2017 r. KOMUNIKAT NR 12/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i ...

Zapowiedź weekendowej kolejki w Klasie A i B.

Rozgrywki w klasie A i B naszego podokręgu wkraczają w decydująca fazę. Walka o awanse jak i o utrzy...

  • Komunikat Wydziału Szkolenia

    piątek, 12 maja 2017 13:07
  • Wyniki i tabela po meczach zaległej 20 kolejki w klasie A.

    czwartek, 18 maja 2017 18:43
  • Obsada nr 11/2017r część 1.

    czwartek, 18 maja 2017 18:49
  • Obsada nr 11/2017r część 2.

    czwartek, 18 maja 2017 18:52
  • Obsada nr 11/2017r część 3.

    czwartek, 18 maja 2017 18:54
  • Komunikat WGiD 12/2017 z 19 maja

    sobota, 20 maja 2017 11:13
  • Zapowiedź weekendowej kolejki w Klasie A i B.

    sobota, 20 maja 2017 14:06

Uchwała nr 184/30/14 Zarządu Śl. ZPN z dnia 25.03.2014r. w sprawie zatwierdzenia schematu rozgrywek młodzieżowych

w sezonie 2014/2015 - nowe!!!

Pismo Śląski ZPN - nowe!!!

Unifikacja Organizacji Szkolenia i Systemu współzawodnictwa
Dzieci i Młodzieży Piłkarskiej w Polsce

 

 

Najbliższe mecze.

Klasa A 24 kolejka:

20.05 godz. 17-00:

Radostowice-Sokół W. 1-6

Czapla-Rudołtowice

21.05 godz. 16-00:

Fortuna-Ogrodnik 1-2

21.05 godz. 17-00:

Studzionka-Znicz 4-1

Siódemka-Frydek 2-1

Iskra II-Stal Ch. 2-0

Studzienice-Wisła W. 1-4

Klasa B 21 kolejka:

20.05 godz. 17-00:

Czarni-Brzeźce 1-4

Polonia M-Warszowice 1-0

Leśnik-Woszczyce 0-2

21.05 godz. 11-00:

Goczałkowice II-Wisła M 6-2

21.05 godz. 15-00:

ZET II-Krupiński II 3-1

21.05 godz. 17-00:

Lędziny II-Polonia Ł. II 2-2

Unia BS-Mizerów 5-1

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.