Rozgrywki młodziezowe odwołane

Ze względu na warunki atmosferyczne wszystkie rozgrywki młodzieżowe planowane w dniach 21-23 kwietni...

Komunikat WGiD nr 8/2017

  Tychy 21.04.2017 r. KOMUNIKAT NR 08/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i ...

Obsada nr 7/2017r część 1.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Obsada nr 7/2017r część 2.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

LKS Frydek - LKS Studzionka 23 kwietnia, 17:00 Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Stal Cheł...

Podsumowanie A i B klasy.

Podsumowanie sobotnio niedzielnej kolejki w klasie A i B: Klasa A: LKS Studzionka - Czap...

  • Rozgrywki młodziezowe odwołane

    czwartek, 20 kwietnia 2017 08:06
  • Komunikat WGiD nr 8/2017

    piątek, 21 kwietnia 2017 18:59
  • Obsada nr 7/2017r część 1.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:10
  • Obsada nr 7/2017r część 2.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:14
  • Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:31
  • Podsumowanie A i B klasy.

    poniedziałek, 24 kwietnia 2017 04:56

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Al. Piłsudskiego 12/301-302

43-100 Tychy

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel./fax: 32 227 02 58

Biuro Podokręgu czynne we wtorki i w piątki od 1000 do 1600

Kierownik Biura Podokręgu: Arkadiusz Nawrocki tel.668173447

Organizacja rozgrywek - Jacek Zawiśliński - tel. 502679768

Wiceprezes d.s. rozgrywek młodzieżowych: Marek Demko (604210538)

 

Dane do faktury:

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Al. Piłsudskiego 12/301

43-100 Tychy

NIP – 646-24-79-365

Konto PKO BP: 47 1020 2528 0000 0702 0133 7179

Najbliższe mecze.

Klasa A 19 kolejka:

22.04 godz. 17-00:

Ogrodnik-Stal Ch. 3-0

Gardawice-Wisła W. 3-5

Rudołtowice-Studzienice 1-2

Sokół W-Iskra II 5-0

Znicz-Siódemka 6-3

Radostowice-Fortuna 1-3

23.04 godz. 17-00:

Frydek-Studzionka 4-2

 

Klasa B 17 kolejka:

22.04 godz. 16-00:

Polonia M-Lędziny II 2-1

Mizerów-Warszowice 1-3

22.04 godz. 17-00:

Leśnik-Czarni 1-1

23.04 godz. 11-00:

ZET II-Brzeźce 2-5

LKS G. II-Polonia Ł. II 1-2

23.04 godz. 16-00:

Unia BS-Krupiński II 2-1

23.04 godz. 17-00:

Wisła M-Woszczyce 2-2

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.