Rozgrywki młodziezowe odwołane

Ze względu na warunki atmosferyczne wszystkie rozgrywki młodzieżowe planowane w dniach 21-23 kwietni...

Komunikat WGiD nr 8/2017

  Tychy 21.04.2017 r. KOMUNIKAT NR 08/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i ...

Obsada nr 7/2017r część 1.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Obsada nr 7/2017r część 2.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

LKS Frydek - LKS Studzionka 23 kwietnia, 17:00 Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Stal Cheł...

Podsumowanie A i B klasy.

Podsumowanie sobotnio niedzielnej kolejki w klasie A i B: Klasa A: LKS Studzionka - Czap...

  • Rozgrywki młodziezowe odwołane

    czwartek, 20 kwietnia 2017 08:06
  • Komunikat WGiD nr 8/2017

    piątek, 21 kwietnia 2017 18:59
  • Obsada nr 7/2017r część 1.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:10
  • Obsada nr 7/2017r część 2.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:14
  • Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:31
  • Podsumowanie A i B klasy.

    poniedziałek, 24 kwietnia 2017 04:56

Podział grup III ligi grupa 5 Bielsko-Biała - Tychy

 

III Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych Gr. 5

1. Krupiński Suszec

2. LKS Łąka

3. LKS Sokół  Wola

4. LKS Studzienice

5. Orzeł Kozy

6. wycofane

 

Terminarz rozgrywek i tabela :

III Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy Gr.5

1. GKS Pniówek Pawłowice

2. Iskra Pszczyna

3. KS Siódemka Tychy

4. LKS Orzeł Kozy

5. LKS Bestwina

6. Polonia Łaziska Górne

7. LKS Czaniec

8. Tyski Sport SA

 

Terminarz rozgrywek i tabela: III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Bielsko-Tychy wiosna" Grupa 5

 

III Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy Młodszych Gr. 5

1. wycofane

2.  GKS Pniówek Pawłowice

3. wycofane

4.  Znicz Jankowice – awans Podokręg Tychy

5.  LKS Łąka

6. BTS II Rekord Bielsko Biała

 

Terminarz rozgrywek i tabela: III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Bielsko-Tychy" Grupa 5 (RW)

III Liga Wojewódzka D1 Młodzików Gr. 5

1. ISKRA Pszczyna

2. BTS Rekord II Bielsko-Biała

3. UKS Dwójka Kozy

4. APN GKS Tychy

5. GKS Pniówek Pawłowice

6. LKS Zapora Wapienica

 

Terminarz rozgrywek i tabela: III liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 5 (RW)


III Liga Wojewódzka D2 Młodzików Młodszych Gr. 5

1. APN GKS Tychy

2. MKS Iskra Pszczyna

3. KS Polonia Łaziska

4. GKS Pniówek 74 Pawłowice

5. UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice

6. Siódemka II Tychy

7. BTS Rekord II Bielsko-Biała

8. BBTS II Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

Terminarz rozgrywek i tabela: III liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 5 (RW)


 

Najbliższe mecze.

Klasa A 19 kolejka:

22.04 godz. 17-00:

Ogrodnik-Stal Ch. 3-0

Gardawice-Wisła W. 3-5

Rudołtowice-Studzienice 1-2

Sokół W-Iskra II 5-0

Znicz-Siódemka 6-3

Radostowice-Fortuna 1-3

23.04 godz. 17-00:

Frydek-Studzionka 4-2

 

Klasa B 17 kolejka:

22.04 godz. 16-00:

Polonia M-Lędziny II 2-1

Mizerów-Warszowice 1-3

22.04 godz. 17-00:

Leśnik-Czarni 1-1

23.04 godz. 11-00:

ZET II-Brzeźce 2-5

LKS G. II-Polonia Ł. II 1-2

23.04 godz. 16-00:

Unia BS-Krupiński II 2-1

23.04 godz. 17-00:

Wisła M-Woszczyce 2-2

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.