Siedem zmian w meczu i brak obowiązku gry młodzieżowca.

Na wczorajszym posiedzeniu Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej przyjął "Regulamin Ramowy rozgryw...

Zmiana pracy biura Podokręgu.

Biuro podokręgu informuje o zmianie dni pracy : Biuro Podokręgu czynne będzie we wtorki i w czwartk...

Komunikat Wydziału Piłki Kobiecej Śl.ZPN

Zespoły zainteresowane udziałem w rozgrywkach ligowych w sezonie 2017/2018 powinny w nieprzekracza...

Zaproszenie na spotkanie prezesów

Prezes Podokręgu Tychy Piotr Swoboda wraz z zarządem serdecznie zaprasza prezesów klubów klasy A i B...

Komunikat WGiD 19/2017

  Tychy 14.07.2017 r. KOMUNIKAT NR 19/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny     I. Sprawy...

Terminarze

Wydział Gier Podokregu Tychy podaje terminarze w klasie A i B oraz terminarz Pucharu Polski. Termina...

  • Siedem zmian w meczu i brak obowiązku gry młodzieżowca.

    czwartek, 29 czerwca 2017 08:09
  • Zmiana pracy biura Podokręgu.

    piątek, 30 czerwca 2017 10:24
  • Komunikat Wydziału Piłki Kobiecej Śl.ZPN

    sobota, 01 lipca 2017 12:58
  • Zaproszenie na spotkanie prezesów

    środa, 12 lipca 2017 14:12
  • Komunikat WGiD 19/2017

    sobota, 15 lipca 2017 12:10
  • Terminarze

    sobota, 15 lipca 2017 14:07

Podział grup III ligi grupa 5 Bielsko-Biała - Tychy

 

III Liga Wojewódzka B1 Juniorów Młodszych Gr. 5

1. Krupiński Suszec

2. LKS Łąka

3. LKS Sokół  Wola

4. LKS Studzienice

5. Orzeł Kozy

6. wycofane

 

Terminarz rozgrywek i tabela :

III Liga Wojewódzka C1 Trampkarzy Gr.5

1. GKS Pniówek Pawłowice

2. Iskra Pszczyna

3. KS Siódemka Tychy

4. LKS Orzeł Kozy

5. LKS Bestwina

6. Polonia Łaziska Górne

7. LKS Czaniec

8. Tyski Sport SA

 

Terminarz rozgrywek i tabela: III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Bielsko-Tychy wiosna" Grupa 5

 

III Liga Wojewódzka C2 Trampkarzy Młodszych Gr. 5

1. wycofane

2.  GKS Pniówek Pawłowice

3. wycofane

4.  Znicz Jankowice – awans Podokręg Tychy

5.  LKS Łąka

6. BTS II Rekord Bielsko Biała

 

Terminarz rozgrywek i tabela: III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Bielsko-Tychy" Grupa 5 (RW)

III Liga Wojewódzka D1 Młodzików Gr. 5

1. ISKRA Pszczyna

2. BTS Rekord II Bielsko-Biała

3. UKS Dwójka Kozy

4. APN GKS Tychy

5. GKS Pniówek Pawłowice

6. LKS Zapora Wapienica

 

Terminarz rozgrywek i tabela: III liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 5 (RW)


III Liga Wojewódzka D2 Młodzików Młodszych Gr. 5

1. APN GKS Tychy

2. MKS Iskra Pszczyna

3. KS Polonia Łaziska

4. GKS Pniówek 74 Pawłowice

5. UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice

6. Siódemka II Tychy

7. BTS Rekord II Bielsko-Biała

8. BBTS II Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

Terminarz rozgrywek i tabela: III liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 5 (RW)


 

Najbliższe mecze.

Tabela A klasy:

1. Sokół Wola.

2. Ogrodnik Cielmice

3. Wisła Wielka

4. Studzienice.

5. Fortuna Wyry

6. Frydek

7. Rudołtowice Ć.

8. Studzionka

9. Iskra II Pszczyna

10. Znicz Jankowice

11. Stal Chełm

12. Czapla Kryry

13. Siódemka Tychy

14. Radostowice

15. Gardawice

16. Sokół Orzesze

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.