Licencje trenerskie

Wydział Szkolenia informuję, iż każdy trener piłki nożnej jest zobowiązany do założenia konta na p...

Komunikat WGiD nr 16/2017

  Tychy 16.06.2017 r. KOMUNIKAT NR 16/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Sprawy org...

Ankieta dotycząca rozgrywek

Wydział Gier informuje , że na stronie internetowej podokręgu  w zakładce do pobrania / wydział gi...

Czarni Piasek w klasie A.

Drużyna Czarnych Piasek po zwycięstwie z Wisłą Małą 2-1 uzyskała awans do klasy A. Działaczom, trene...

Obsada nr 16/2017r

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

  • Licencje trenerskie

    poniedziałek, 12 czerwca 2017 19:49
  • Komunikat WGiD nr 16/2017

    piątek, 16 czerwca 2017 14:27
  • Ankieta dotycząca rozgrywek

    piątek, 16 czerwca 2017 14:29
  • Czarni Piasek w klasie A.

    niedziela, 18 czerwca 2017 17:59
  • Obsada nr 16/2017r

    czwartek, 22 czerwca 2017 11:47

Juniorzy starsi A1 (1998 i młodsi ) wiosna 2017

    Sokół Wola – trener Kula tel. 503852952

    Fortuna Wyry – trener Pokorski tel. 502685824

    OKS JUWe Tychy-Jaroszowice - trener Szwarocki tel. 512172250

    LKS Gardawice – trener Dyrda tel. 692683174

    LKS Frydek – trener Tan tel. 501457857

    Polonia Łaziska Górne – trener Sikora tel. 502442881

    Czarni Piasek – trener Wieczorek tel. 502645401

    Piast Bieruń Nowy – trener Cecuga tel. 607716786

    GTS Bojszowy - trener

Terminarz i tabela rozgrywek: Tychy: IV liga okręgowa A1 Junior (RW)

Po sezonie zasadniczym  mecze w systemie 1-2, 3-4, 5-6, 7-8 mecz i rewanż w terminach 15 i 18 czerwca

Kluby informują Wydział Gier o godzinach rozgrywania meczu do środy 14.06 do godz. 15,00.

Mecz o 1 miejsce

15.06 godz. 17,00 JUWe - Polonia Łaziska Górne

18.06 godz. 14,00  Polonia Łaziska Górne  - JUWe

 

Mecz o 3 miejsce- jeden mecz

18.06 godz. .... GTS Bojszowy - Sokół Wola

 

Mecz o 5 miejsce- drużyny zrezygnowały z rozgrywania meczu

LKS Frydek - Piast Bieruń Nowy

Piast Bieruń Nowy - LKS Frydek -


Mecz o 7 miejsce

15.06 godz. 13,00 Czarni Piasek - LKS Gardawice

18.06 godz. 11,00  LKS Gardawice - Czarni Piasek

Najbliższe mecze.

Klasa A 29 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Siódemka-Studzionka nie odbyty.

Stal Ch-Radostowice 6-1

18.06 godz. 14-30:

Ogrodnik-Sokół W. 2-1

18.06 godz. 17-00:

Iskra II-Fortuna 3-1

Wisła W-Czapla

Frydek-Znicz

Gardawice-Rudołtowice 2-2

Klasa B 26 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Goczałkowice II-Polonia M 2-0

18.06 godz. 17-00:

Brzeźce-Leśnik 5-2

Unia BS-ZET II 0-1

Mizerów-Lędziny II 6-2

Wisła M-Czarni 1-2

Woszczyce-Polonia II Ł. 5-1

Warszowice-Krupiński II

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.