Licencje trenerskie

Wydział Szkolenia informuję, iż każdy trener piłki nożnej jest zobowiązany do założenia konta na p...

Komunikat WGiD nr 16/2017

  Tychy 16.06.2017 r. KOMUNIKAT NR 16/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Sprawy org...

Ankieta dotycząca rozgrywek

Wydział Gier informuje , że na stronie internetowej podokręgu  w zakładce do pobrania / wydział gi...

Czarni Piasek w klasie A.

Drużyna Czarnych Piasek po zwycięstwie z Wisłą Małą 2-1 uzyskała awans do klasy A. Działaczom, trene...

Obsada nr 16/2017r

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

  • Licencje trenerskie

    poniedziałek, 12 czerwca 2017 19:49
  • Komunikat WGiD nr 16/2017

    piątek, 16 czerwca 2017 14:27
  • Ankieta dotycząca rozgrywek

    piątek, 16 czerwca 2017 14:29
  • Czarni Piasek w klasie A.

    niedziela, 18 czerwca 2017 17:59
  • Obsada nr 16/2017r

    czwartek, 22 czerwca 2017 11:47

Juniorzy młodsi  B1 (2000 i młodsi ) - wiosna 2017

Rozgrywki 1 runda

    LKS Czarków – trener Wrożyna tel. 726055428

    Rudołtowice-Ćwiklice – trener tel.

    LKS Wisła Wielka – trener Kotas tel. 513090888, 784782994

    Czapla Kryry – trener Smołka tel. 500337571

    Siódemka Tychy – trener Lipski tel. 795593231

    LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

    LKS Goczałkowice – trener tel. Trzebuniak tel. 661 141 945

    AKS Nadwiślan Góra – trener Lebuda tel. 518598580

    Sokół Orzesze – trener Janiak tel. 530923333

    UKS Warszowice – trener Tokarczyk tel.

     

Terminarz i tabela rozgrywek: Tychy: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)

 

 

 

Najbliższe mecze.

Klasa A 29 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Siódemka-Studzionka nie odbyty.

Stal Ch-Radostowice 6-1

18.06 godz. 14-30:

Ogrodnik-Sokół W. 2-1

18.06 godz. 17-00:

Iskra II-Fortuna 3-1

Wisła W-Czapla

Frydek-Znicz

Gardawice-Rudołtowice 2-2

Klasa B 26 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Goczałkowice II-Polonia M 2-0

18.06 godz. 17-00:

Brzeźce-Leśnik 5-2

Unia BS-ZET II 0-1

Mizerów-Lędziny II 6-2

Wisła M-Czarni 1-2

Woszczyce-Polonia II Ł. 5-1

Warszowice-Krupiński II

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.