Rozgrywki młodziezowe odwołane

Ze względu na warunki atmosferyczne wszystkie rozgrywki młodzieżowe planowane w dniach 21-23 kwietni...

Komunikat WGiD nr 8/2017

  Tychy 21.04.2017 r. KOMUNIKAT NR 08/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i ...

Obsada nr 7/2017r część 1.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Obsada nr 7/2017r część 2.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

LKS Frydek - LKS Studzionka 23 kwietnia, 17:00 Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Stal Cheł...

Podsumowanie A i B klasy.

Podsumowanie sobotnio niedzielnej kolejki w klasie A i B: Klasa A: LKS Studzionka - Czap...

  • Rozgrywki młodziezowe odwołane

    czwartek, 20 kwietnia 2017 08:06
  • Komunikat WGiD nr 8/2017

    piątek, 21 kwietnia 2017 18:59
  • Obsada nr 7/2017r część 1.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:10
  • Obsada nr 7/2017r część 2.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:14
  • Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:31
  • Podsumowanie A i B klasy.

    poniedziałek, 24 kwietnia 2017 04:56

Orliki E1 – (2006 i młodsi) - wiosna 2017

Grupa mistrzowska – 3 pierwsze drużyny uzyskują prawo awansu do eliminacji III ligi w sezonie 2017/2018

1 runda

    APN I Tychy – trener Pluszczyk tel. 605963059

    Pniówek Pawłowice Śl – trener Fizek tel. 608761513

    Polonia I Łaziska Górne – trener Roczniak tel. 530699828

    Iskra I Pszczyna (2006) – trener Tomanek tel. 669776460

    LKS Łąka – trener Łuszczek tel. 661804109

    Unia Bieruń Stary – trener Cieślak tel. 660300718

    LKS Brzeźce – trener Paździor tel. 506445597

    Znicz Jankowice – trener Dobosz tel. 784053711, Gotz tel. 691288191

    UKS SPS II Wola – trener S. Odrobiński tel. 888228336

    Gol Bieruń – trener Ozimina tel. 603646064

    Rudołtowice-Ćwiklice – trener tel.

    Piast Bieruń Nowy – trener Kocoń tel. 505114239


    Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 (RW)

     

Grupa II - mecz i rewanż

    LKS Studzionka – trener Król tel. 509383964

    LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

    UMKS Goczałkowice – trener Majnusz tel. 663646697

    UKS Josieniec Radostowice – trener tel.

    APN II Tychy – trener Łoziński tel. 500382520

    UKS Warszowice – trener Tokarczyk

    Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 (RW)

     

    Grupa III - mecz i rewanż

    Sokół Orzesze – trener Janiak tel. 530923333

    APN IV – trener Sokół tel. 601795404

    APN III Tychy – trener Osmalak tel. 509708800

    Polonia II Łaziska Górne – trener Sikora tel. 502442881

    Studzienice – trener Malcharek tel. 728886697

    Iskra II Pszczyna (2007) – trener Piesiur tel. 667601848

Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

 

Grupa V - 1 runda

    Stal Chełm Śląski – trener Jaskóła tel. 724124282

    Czułowianka Tychy – trener Włodarski tel. 511808200

    GTS Bojszowy – trener Dziekan tel. 504636702

    UKS SPS Wola – trener S. Odrobiński tel. 888228336

    APN V - trener Gaża- tel. 695150390

    APN VI – trener Piszczek tel. 5000113926

    MKS Lędziny – trener Mikolasz tel. 515248999

    Grom Świerczyniec – trener tel. Olejnik tel. 609 729 018

    OKS JUWe Tychy - Jaroszowice – trener Roszak tel. 517310208

    Leśnik Kobiór – trener Szromek – tel. 692931316


    Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 (RW)

     

Najbliższe mecze.

Klasa A 19 kolejka:

22.04 godz. 17-00:

Ogrodnik-Stal Ch. 3-0

Gardawice-Wisła W. 3-5

Rudołtowice-Studzienice 1-2

Sokół W-Iskra II 5-0

Znicz-Siódemka 6-3

Radostowice-Fortuna 1-3

23.04 godz. 17-00:

Frydek-Studzionka 4-2

 

Klasa B 17 kolejka:

22.04 godz. 16-00:

Polonia M-Lędziny II 2-1

Mizerów-Warszowice 1-3

22.04 godz. 17-00:

Leśnik-Czarni 1-1

23.04 godz. 11-00:

ZET II-Brzeźce 2-5

LKS G. II-Polonia Ł. II 1-2

23.04 godz. 16-00:

Unia BS-Krupiński II 2-1

23.04 godz. 17-00:

Wisła M-Woszczyce 2-2

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.