Kurs sędziowski

Śląski Związek Piłki Nożnej – Podokręg Tychy organizuje w listopadzie 2017 roku kurs dla kandyd...

Licencje PZPN B

Dotyczy trenerów posiadających licencję PZPN B.Wydział szkolenia ŚLZPN Podokręg Tychy informuję, iż...

Awanse i spadki w rozgrywkach młodzieżowych

Rozgrywki młodzieżowe – jesień 2017 Podokręg Tychy podaje zasady awansów w rozgrywkach młodzie...

Komunikat WGiD 37/2017

Tychy 16.11.2017 r. KOMUNIKAT NR 37/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i...

  • Kurs sędziowski

    piątek, 08 września 2017 09:33
  • Licencje PZPN B

    czwartek, 09 listopada 2017 10:05
  • Awanse i spadki w rozgrywkach młodzieżowych

    poniedziałek, 13 listopada 2017 09:37
  • Komunikat WGiD 37/2017

    piątek, 17 listopada 2017 08:04

Orliki E1 – (2007 i młodsi)

APN I GKS Tychy - trener Pluszczyk tel. 666890777

Iskra I Pszczyna – trener Tomanek tel. 669776460

Polonia Łaziska Górne – trener Sikora tel. 502442881

Pniówek Pawłowice – trener Król tel. 511694943

UKS I SPS Wola – trener Odrobiński tel. 516145263

LKS Brzeźce – trener Paździor tel. 506445597

Siódemka I Tychy – trener Tauliczek tel. 504230452

Unia Bieruń Stary - trener Cieślak tel. 660300718

LKS Łąka – trener Łuszczek tel. 661804109

Gol I Bieruń – trener Ozimina tel.

Znicz Jankowice – trener Dobosz tel. 784053711, Gotz – tel. 691288191

UMKS Goczałkowice – trener Żurek tel.

Terminarz i tabela rozgrywek ligi:

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/orlik-e1?liga=40

Grupa I Pszczyna

AKS Nadwiślan Góra – trener Niemiec tel. 792240311

LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

Iskra II Pszczyna – trener Żurawiecki tel. 882066472

UKS Warszowice – trener Stajer tel. 721317830

UKS II SPS Wola – trener Odrobiński tel. 516145263

LKS Studzionka – trener Sodzawiczny tel. 515267405

Wisła Wielka – trener Kotas

UKS AP Rybnik – Piwowarczyk tel. 516-928-987

Football Projekt Suszec – trener Gabarski tel. 668392521

LKS Rudołtowice-Ćwiklice – trener Wajs tel. 510071733

Trójka Czechowice Dziedzice – trener tel. 608071787

Terminarz i tabela pod linkiem :

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/orlik-e1?liga=34

 

Grupa II Tychy

Leśnik I Kobiór – trener Morcinek tel. 781693183

Siódemka III Tychy – trener Tauliczek tel. 504230452

Grom II Tychy - trener Tabacki tel. 509597944

ZET Tychy – Rączkowski – tel. 692275857

Ogrodnik Cielmice – trener Białoń tel. 793020387

OKS JUWe Tychy – trener Szwarocki tel. 512172250

Czułowianka Tychy – trener Włodarski, tel.511808200

APN II GKS Tychy – trener Burnos tel. 513195428

APN V GKS Tychy – trener Ćmiel tel. 664414873Osmalak tel. 509708800

APN IX GKS Tychy – trener Wasilewski tel. 736767640

Terminarz i tabela pod linkiem :

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/orlik-e1?liga=36

 

Grupa III Mikołów

Siódemka II Tychy – trener Tauliczek tel. 504230452

Nowy Sokół Orzesze – trener Janiak tel. 530923333

LKS Gardawice – trener Dyrda tel. 600562302

Fortuna Wyry – trener

APN III GKS Tychy – trener Cebula tel. 600512008

APN VI GKS Tychy – trener Ćmiel  tel. 664414873

APN VIII GKS Tychy – trener Wasilewski tel. 736767640

Leśnik II Kobiór – trener Burnos tel. 513195428

AS Grom Tychy - trener Tabacki tel. 509597944

Polonia II Łaziska Górne – trener Małyska tel. 668133835

Terminarz i tabela pod linkiem :

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/orlik-e1?liga=37

 

Grupa IV Bieruń

Siódemka IV Tychy – trener Tauliczek tel. 504230452

Stal Chełm Śląski – trener Stęchły tel. 695826113

MKS Lędziny – trener Wowro tel. 607754586

Grom Świerczyniec – trener Olejnik tel. 609729018

Gol II Bieruń – trener Parusel tel.

KSB Lędziny - trener Roszak tel. 517310208

GTS Bojszowy – trener Dziekan tel. 504636702

Piast Bieruń Nowy – trener Włodarczyk tel. 664411736

APN IV GKS Tychy – trener Gołębiowski tel. 693405346

APN VII GKS Tychy – trener Osmalak tel. 509708800

Terminarz i tabela pod linkiem :

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/rozgrywki-ligowe/orlik-e1?liga=39

Najbliższe mecze.

 

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.