Komunikat Wydziału Szkolenia

Wydział Szkolenia Podokręgu Tychy, informuję iż w dniu 22.05.2017 r w powołanym pszczyńskim ośro...

Wyniki i tabela po meczach zaległej 20 kolejki w klasie A.

W środę w klasie A rozegrano zaległe mecze z 20 kolejki rozgrywek. W pierwotnym terminie został roze...

Obsada nr 11/2017r część 1.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Obsada nr 11/2017r część 2.

43 2017-05-26 PIĄ 18:00 IV LO A1 JUN FORTUNA WYRY PIAST BIERUŃ TORBA ...

Obsada nr 11/2017r część 3.

83 2017-05-20 SOB 12:00 IV LO E1 ORLIK GR1 ISKRA I PSZCZYNA GOL BIERUŃ ...

Komunikat WGiD 12/2017 z 19 maja

  Tychy 19.05.2017 r. KOMUNIKAT NR 12/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i ...

Zapowiedź weekendowej kolejki w Klasie A i B.

Rozgrywki w klasie A i B naszego podokręgu wkraczają w decydująca fazę. Walka o awanse jak i o utrzy...

  • Komunikat Wydziału Szkolenia

    piątek, 12 maja 2017 13:07
  • Wyniki i tabela po meczach zaległej 20 kolejki w klasie A.

    czwartek, 18 maja 2017 18:43
  • Obsada nr 11/2017r część 1.

    czwartek, 18 maja 2017 18:49
  • Obsada nr 11/2017r część 2.

    czwartek, 18 maja 2017 18:52
  • Obsada nr 11/2017r część 3.

    czwartek, 18 maja 2017 18:54
  • Komunikat WGiD 12/2017 z 19 maja

    sobota, 20 maja 2017 11:13
  • Zapowiedź weekendowej kolejki w Klasie A i B.

    sobota, 20 maja 2017 14:06

Orliki E1 – (2006 i młodsi) - wiosna 2017

Grupa mistrzowska – 3 pierwsze drużyny uzyskują prawo awansu do eliminacji III ligi w sezonie 2017/2018

1 runda

    APN I Tychy – trener Pluszczyk tel. 605963059

    Pniówek Pawłowice Śl – trener Fizek tel. 608761513

    Polonia I Łaziska Górne – trener Roczniak tel. 530699828

    Iskra I Pszczyna (2006) – trener Tomanek tel. 669776460

    LKS Łąka – trener Łuszczek tel. 661804109

    Unia Bieruń Stary – trener Cieślak tel. 660300718

    LKS Brzeźce – trener Paździor tel. 506445597

    Znicz Jankowice – trener Dobosz tel. 784053711, Gotz tel. 691288191

    UKS SPS II Wola – trener S. Odrobiński tel. 888228336

    Gol Bieruń – trener Ozimina tel. 603646064

    Rudołtowice-Ćwiklice – trener tel.

    Piast Bieruń Nowy – trener Kocoń tel. 505114239


    Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 (RW)

     

Grupa II - mecz i rewanż

    LKS Studzionka – trener Król tel. 509383964

    LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

    UMKS Goczałkowice – trener Majnusz tel. 663646697

    UKS Josieniec Radostowice – trener tel.

    APN II Tychy – trener Łoziński tel. 500382520

    UKS Warszowice – trener Tokarczyk

    Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 (RW)

     

    Grupa III - mecz i rewanż

    Sokół Orzesze – trener Janiak tel. 530923333

    APN IV – trener Sokół tel. 601795404

    APN III Tychy – trener Osmalak tel. 509708800

    Polonia II Łaziska Górne – trener Sikora tel. 502442881

    Studzienice – trener Malcharek tel. 728886697

    Iskra II Pszczyna (2007) – trener Piesiur tel. 667601848

Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

 

Grupa V - 1 runda

    Stal Chełm Śląski – trener Jaskóła tel. 724124282

    Czułowianka Tychy – trener Włodarski tel. 511808200

    GTS Bojszowy – trener Dziekan tel. 504636702

    UKS SPS Wola – trener S. Odrobiński tel. 888228336

    APN V - trener Gaża- tel. 695150390

    APN VI – trener Piszczek tel. 5000113926

    MKS Lędziny – trener Mikolasz tel. 515248999

    Grom Świerczyniec – trener tel. Olejnik tel. 609 729 018

    OKS JUWe Tychy - Jaroszowice – trener Roszak tel. 517310208

    Leśnik Kobiór – trener Szromek – tel. 692931316


    Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 (RW)

     

Najbliższe mecze.

Klasa A 24 kolejka:

20.05 godz. 17-00:

Radostowice-Sokół W. 1-6

Czapla-Rudołtowice

21.05 godz. 16-00:

Fortuna-Ogrodnik 1-2

21.05 godz. 17-00:

Studzionka-Znicz 4-1

Siódemka-Frydek 2-1

Iskra II-Stal Ch. 2-0

Studzienice-Wisła W. 1-4

Klasa B 21 kolejka:

20.05 godz. 17-00:

Czarni-Brzeźce 1-4

Polonia M-Warszowice 1-0

Leśnik-Woszczyce 0-2

21.05 godz. 11-00:

Goczałkowice II-Wisła M 6-2

21.05 godz. 15-00:

ZET II-Krupiński II 3-1

21.05 godz. 17-00:

Lędziny II-Polonia Ł. II 2-2

Unia BS-Mizerów 5-1

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.