Licencje trenerskie

Wydział Szkolenia informuję, iż każdy trener piłki nożnej jest zobowiązany do założenia konta na p...

Komunikat WGiD nr 16/2017

  Tychy 16.06.2017 r. KOMUNIKAT NR 16/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Sprawy org...

Ankieta dotycząca rozgrywek

Wydział Gier informuje , że na stronie internetowej podokręgu  w zakładce do pobrania / wydział gi...

Czarni Piasek w klasie A.

Drużyna Czarnych Piasek po zwycięstwie z Wisłą Małą 2-1 uzyskała awans do klasy A. Działaczom, trene...

Obsada nr 16/2017r

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

  • Licencje trenerskie

    poniedziałek, 12 czerwca 2017 19:49
  • Komunikat WGiD nr 16/2017

    piątek, 16 czerwca 2017 14:27
  • Ankieta dotycząca rozgrywek

    piątek, 16 czerwca 2017 14:29
  • Czarni Piasek w klasie A.

    niedziela, 18 czerwca 2017 17:59
  • Obsada nr 16/2017r

    czwartek, 22 czerwca 2017 11:47

Orliki E1 – (2006 i młodsi) - wiosna 2017

Grupa mistrzowska – 3 pierwsze drużyny uzyskują prawo awansu do eliminacji III ligi w sezonie 2017/2018

1 runda

    APN I Tychy – trener Pluszczyk tel. 605963059

    Pniówek Pawłowice Śl – trener Fizek tel. 608761513

    Polonia I Łaziska Górne – trener Roczniak tel. 530699828

    Iskra I Pszczyna (2006) – trener Tomanek tel. 669776460

    LKS Łąka – trener Łuszczek tel. 661804109

    Unia Bieruń Stary – trener Cieślak tel. 660300718

    LKS Brzeźce – trener Paździor tel. 506445597

    Znicz Jankowice – trener Dobosz tel. 784053711, Gotz tel. 691288191

    UKS SPS II Wola – trener S. Odrobiński tel. 888228336

    Gol Bieruń – trener Ozimina tel. 603646064

    Rudołtowice-Ćwiklice – trener tel.

    Piast Bieruń Nowy – trener Kocoń tel. 505114239


    Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1 (RW)

     

Grupa II - mecz i rewanż

    LKS Studzionka – trener Król tel. 509383964

    LKS Mizerów – trener Sławacki tel. 502758652

    UMKS Goczałkowice – trener Majnusz tel. 663646697

    UKS Josieniec Radostowice – trener tel.

    APN II Tychy – trener Łoziński tel. 500382520

    UKS Warszowice – trener Tokarczyk

    Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2 (RW)

     

    Grupa III - mecz i rewanż

    Sokół Orzesze – trener Janiak tel. 530923333

    APN IV – trener Sokół tel. 601795404

    APN III Tychy – trener Osmalak tel. 509708800

    Polonia II Łaziska Górne – trener Sikora tel. 502442881

    Studzienice – trener Malcharek tel. 728886697

    Iskra II Pszczyna (2007) – trener Piesiur tel. 667601848

Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)

 

Grupa V - 1 runda

    Stal Chełm Śląski – trener Jaskóła tel. 724124282

    Czułowianka Tychy – trener Włodarski tel. 511808200

    GTS Bojszowy – trener Dziekan tel. 504636702

    UKS SPS Wola – trener S. Odrobiński tel. 888228336

    APN V - trener Gaża- tel. 695150390

    APN VI – trener Piszczek tel. 5000113926

    MKS Lędziny – trener Mikolasz tel. 515248999

    Grom Świerczyniec – trener tel. Olejnik tel. 609 729 018

    OKS JUWe Tychy - Jaroszowice – trener Roszak tel. 517310208

    Leśnik Kobiór – trener Szromek – tel. 692931316


    Tabela i terminarz grupy: Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 (RW)

     

Najbliższe mecze.

Klasa A 29 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Siódemka-Studzionka nie odbyty.

Stal Ch-Radostowice 6-1

18.06 godz. 14-30:

Ogrodnik-Sokół W. 2-1

18.06 godz. 17-00:

Iskra II-Fortuna 3-1

Wisła W-Czapla

Frydek-Znicz

Gardawice-Rudołtowice 2-2

Klasa B 26 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Goczałkowice II-Polonia M 2-0

18.06 godz. 17-00:

Brzeźce-Leśnik 5-2

Unia BS-ZET II 0-1

Mizerów-Lędziny II 6-2

Wisła M-Czarni 1-2

Woszczyce-Polonia II Ł. 5-1

Warszowice-Krupiński II

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.