Komunikat Wydziału Szkolenia

Wydział Szkolenia Podokręgu Tychy, informuję iż w dniu 22.05.2017 r w powołanym pszczyńskim ośro...

Wyniki i tabela po meczach zaległej 20 kolejki w klasie A.

W środę w klasie A rozegrano zaległe mecze z 20 kolejki rozgrywek. W pierwotnym terminie został roze...

Obsada nr 11/2017r część 1.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Obsada nr 11/2017r część 2.

43 2017-05-26 PIĄ 18:00 IV LO A1 JUN FORTUNA WYRY PIAST BIERUŃ TORBA ...

Obsada nr 11/2017r część 3.

83 2017-05-20 SOB 12:00 IV LO E1 ORLIK GR1 ISKRA I PSZCZYNA GOL BIERUŃ ...

Komunikat WGiD 12/2017 z 19 maja

  Tychy 19.05.2017 r. KOMUNIKAT NR 12/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i ...

Zapowiedź weekendowej kolejki w Klasie A i B.

Rozgrywki w klasie A i B naszego podokręgu wkraczają w decydująca fazę. Walka o awanse jak i o utrzy...

  • Komunikat Wydziału Szkolenia

    piątek, 12 maja 2017 13:07
  • Wyniki i tabela po meczach zaległej 20 kolejki w klasie A.

    czwartek, 18 maja 2017 18:43
  • Obsada nr 11/2017r część 1.

    czwartek, 18 maja 2017 18:49
  • Obsada nr 11/2017r część 2.

    czwartek, 18 maja 2017 18:52
  • Obsada nr 11/2017r część 3.

    czwartek, 18 maja 2017 18:54
  • Komunikat WGiD 12/2017 z 19 maja

    sobota, 20 maja 2017 11:13
  • Zapowiedź weekendowej kolejki w Klasie A i B.

    sobota, 20 maja 2017 14:06

Skrzaty 2010 i młodsi - wiosna 2017

Leśnik Kobiór – trener Chrobok - 785 226 580

Polonia Tychy (dziewczyny) – trener Kołodziejczyk tel. 501780593

Znicz Jankowice – trener Jucha tel. 692520758, Gotz tel. 691288191

Raki Gostyń – trener Przybyłowski tel. 504566951

Gol Bieruń – trener Parusel tel. 505933134

Football Projekt Suszec – tel. Lazar tel. 882946975

UKS Warszowice – trener Tokarczyk tel.

Fortuna Wyry - trener Myszor tel. 515995163

TYCHY: G 1 - skrzaty
Organizator turnieju informuje przeciwników i Wydział Gier o zmianie terminu turnieju minimum 7 dni przed wyznaczonym terminem.
Do 7 dni należy przesłać sprawozdanie z turnieju w wersji elektronicznej na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

1 kolejka
Turniej 1
LEŚNIK KOBIÓR - gospodarz 29.04.17 godz. 10,00
ZNICZ JANKOWICE
POLONIA TYCHY
GOL BIERUŃ
Turniej 2
RAKI GOSTYŃ - gospodarz 29.04.godz. 10,00
UKS WARSZOWICE
FORTUNA WYRY
FOOTBALL PROJEKT Suszec
2 kolejka
Turniej 1
ZNICZ JANKOWICE- gospodarz 06.05.17 godz. 10,00
LEŚNIK KOBIÓR
POLONIA TYCHY
GOL BIERUŃ
Turniej 2
UKS WARSZOWICE- gospodarz 06.05.godz. 10,00
RAKI GOSTYŃ
FORTUNA WYRY
FOOTBALL PROJEKT Suszec
3 kolejka
Turniej 1
GOL Bieruń- gospodarz 13.05. godz. 10,00
LEŚNIK KOBIÓR
POLONIA TYCHY
ZNICZ JANKOWICE
Turniej 2
FOOTBALL PROJEKT SUSZEC- gospodarz 13.05. godz. 10,00
UKS WARSZOWICE
FORTUNA WYRY
RAKI GOSTYŃ
4 kolejka
Turniej 1
POLONIA TYCHY - gospodarz 20.05. godz. 10,00
ZNICZ JANKOWICE
LEŚNIK KOBIÓR
GOL BIERUŃ
Turniej 2
FORTUNA WYRY - gospodarz 20.05.godz. 10,00
UKS WARSZOWICE
RAKI GOSTYŃ
FOOTBALL PROJEKT Suszec
5 kolejka
Turniej 1
GOL BIERUŃ- gospodarz 27.05. godz. 10,00
POLONIA TYCHY
FORTUNA WYRY
RAKI GOSTYŃ
Turniej 2
FOOTBALL PROJEKT SUSZEC- gospodarz 27.05. godz. 10,00
UKS WARSZOWICE
ZNICZ JANKOWICE
LEŚNIK KOBIÓR
6 kolejka
Turniej 1
POLONIA TYCHY- gospodarz 03.06. godz. 10,00
FORTUNA WYRY
GOL BIERUŃ
RAKI GOSTYŃ
Turniej 2
UKS WARSZOWICE - gospodarz 03.06. godz. 10,00
ZNICZ JANKOWICE
FOOTBALL PROJEKT SUSZEC
LEŚNIK KOBIÓR
7 kolejka
Turniej 1
LEŚNIK KOBIÓR - gospodarz 10.06. godz. 10,00
GOL BIERUŃ
FORTUNA WYRY
POLONIA TYCHY
Turniej 2
ZNICZ JANKOWICE- gospodarz 10.06. godz. 10,00
UKS WARSZOWICE
FOOTBALL PROJEKT SUSZEC
RAKI GOSTYŃ
8 kolejka
Turniej 1
FORTUNA WYRY- gospodarz 17.06. godz. 10,00
GOL BIERUŃ
POLONIA TYCHY
ZNICZ JANKOWICE
Turniej 2
RAKI GOSTYŃ- gospodarz 17.06. godz. 10,00
LEŚNIK KOBIÓR
FOOTBALL PROJEKT SUSZEC
UKS WARSZOWICE

 

 

 



Najbliższe mecze.

Klasa A 24 kolejka:

20.05 godz. 17-00:

Radostowice-Sokół W. 1-6

Czapla-Rudołtowice

21.05 godz. 16-00:

Fortuna-Ogrodnik 1-2

21.05 godz. 17-00:

Studzionka-Znicz 4-1

Siódemka-Frydek 2-1

Iskra II-Stal Ch. 2-0

Studzienice-Wisła W. 1-4

Klasa B 21 kolejka:

20.05 godz. 17-00:

Czarni-Brzeźce 1-4

Polonia M-Warszowice 1-0

Leśnik-Woszczyce 0-2

21.05 godz. 11-00:

Goczałkowice II-Wisła M 6-2

21.05 godz. 15-00:

ZET II-Krupiński II 3-1

21.05 godz. 17-00:

Lędziny II-Polonia Ł. II 2-2

Unia BS-Mizerów 5-1

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.