Licencje trenerskie

Wydział Szkolenia informuję, iż każdy trener piłki nożnej jest zobowiązany do założenia konta na p...

Komunikat WGiD nr 16/2017

  Tychy 16.06.2017 r. KOMUNIKAT NR 16/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Sprawy org...

Ankieta dotycząca rozgrywek

Wydział Gier informuje , że na stronie internetowej podokręgu  w zakładce do pobrania / wydział gi...

Czarni Piasek w klasie A.

Drużyna Czarnych Piasek po zwycięstwie z Wisłą Małą 2-1 uzyskała awans do klasy A. Działaczom, trene...

Obsada nr 16/2017r

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

  • Licencje trenerskie

    poniedziałek, 12 czerwca 2017 19:49
  • Komunikat WGiD nr 16/2017

    piątek, 16 czerwca 2017 14:27
  • Ankieta dotycząca rozgrywek

    piątek, 16 czerwca 2017 14:29
  • Czarni Piasek w klasie A.

    niedziela, 18 czerwca 2017 17:59
  • Obsada nr 16/2017r

    czwartek, 22 czerwca 2017 11:47

Trampkarze starsi C1 (2002 i młodsi ) - wiosna 2017

System rozgrywek 1 runda. Po sezonie zasadniczym podział grup na miejsca 1-4, 5-8 i mecz każdy z każdym od stanu zerowego o mistrzostwo Podokręgu.

    LKS Studzionka – trener Król tel. 509383964

    Fortuna Wyry – trener Adamczuk tel. 534688701

    MKS Lędziny – trener M. Wowro tel. 693985489

    Unia Bieruń Stary – trener Fijoł tel. 889438578

    Sokół Wola – trener tel. Nycz tel. 795622540

    GTS Bojszowy – trener

    Siódemka Tychy – trener Rok tel. 721358534

Terminarz i tabela rozgrywek: Tychy: IV liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)

 

Rozgrywki dodatkowe do środy 31.05 kluby podają terminy meczów.

Grupa C1 grupa M

3/4 czerwca 2017

GTS Bojszowy – Unia Bieruń Stary 3-1

MKS Lędziny - Sokół Wola 3-1

 

10/11 czerwca 2017

10 czerwca godz,10,00 Unia Bieruń Stary – Sokół Wola

21 czerwca godz. 17,00 MKS Lędziny – GTS Bojszowy

 

17/18 czerwca 2017

19 czerwca godz. 18,00 Unia Bieruń Stary – MKS Lędziny

18 czerwca godz. 11,00 (w Bojszowach) Sokół Wola – GTS Bojszowy

 

Grupa C1 grupa D

 

brak terminu Fortuna  – Siódemka

Studzionka - pauza

 

08.06.2017 godz. 18,00

Studzionka – Fortuna

miejsce 5 - pauza

 

17/18 czerwca 2017

Siódemka – Studzionka

Fortuna  - pauza

 

 

 

 

Najbliższe mecze.

Klasa A 29 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Siódemka-Studzionka nie odbyty.

Stal Ch-Radostowice 6-1

18.06 godz. 14-30:

Ogrodnik-Sokół W. 2-1

18.06 godz. 17-00:

Iskra II-Fortuna 3-1

Wisła W-Czapla

Frydek-Znicz

Gardawice-Rudołtowice 2-2

Klasa B 26 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Goczałkowice II-Polonia M 2-0

18.06 godz. 17-00:

Brzeźce-Leśnik 5-2

Unia BS-ZET II 0-1

Mizerów-Lędziny II 6-2

Wisła M-Czarni 1-2

Woszczyce-Polonia II Ł. 5-1

Warszowice-Krupiński II

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.