Kurs sędziowski

Śląski Związek Piłki Nożnej – Podokręg Tychy organizuje w listopadzie 2017 roku kurs dla kandyd...

Komunikat WGiD nr 28/2017

Tychy 14.09.2017 r. KOMUNIKAT NR 28/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny I. Sprawy or...

Warunki pogodowe i odwoływanie meczów.

W związku silnymi opadami deszczu oraz niekorzystnymi prognozami dotyczącymi warunków pogodowych Wyd...

  • Kurs sędziowski

    piątek, 08 września 2017 09:33
  • Komunikat WGiD nr 28/2017

    piątek, 15 września 2017 12:45
  • Warunki pogodowe i odwoływanie meczów.

    środa, 20 września 2017 10:58

 

Terminarz rozgrywek ligi: TYCHY: KLASA A

RUNDA I



Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017

1

POLONIA MIĘDZYRZECZE

- GTS BOJSZOWY

2017-08-12

17:00

Międzyrzecze, Gromadzka 56

 

2

LKS WISŁA WIELKA

- STAL CHEŁM ŚLĄSKI

2017-08-13

17:00

Wisła Wielka, Mleczna 12

 

3

LKS STUDZIENICE

- LKS FRYDEK

2017-08-13

17:00

Studzienice, Bażantów 40

 

4

CZAPLA KRYRY

- LKS STUDZIONKA

2017-08-12

17:00

Kryry, Nierad 86

 

5

LKS RUDOŁTOWICE

- CZARNI PIASEK

2017-08-12

17:00

Rudołtowice, Wolności --

 

6

JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

- ZET TYCHY

2017-08-12

17:00

Tychy, Sportowa 6

 

7

ZNICZ JANKOWICE

- ISKRA II PSZCZYNA

2017-08-12

17:00

LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

 

8

FORTUNA WYRY

- SIÓDEMKA TYCHY

2017-08-12

17:00

Obiekt sportowo-rekreacyjny im.braci Góralczyków (Wyry )

 



Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

9

GTS BOJSZOWY

- SIÓDEMKA TYCHY

2017-08-19

17:00

Stadion Gminny (Bojszowy, Gościnna 6)

 

10

ISKRA II PSZCZYNA

- FORTUNA WYRY

2017-08-20

17:00

Stadion Miejski w Pszczynie im. Jana Larysza (Pszczyna, ks. bp. Bogedaina 22)

 

11

ZET TYCHY

- ZNICZ JANKOWICE

2017-08-19

17:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

12

CZARNI PIASEK

- JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

2017-08-19

17:00

Boisko KS Czarni Piasek (Piasek, Juliusza Słowackiego 22)

 

13

LKS STUDZIONKA

- LKS RUDOŁTOWICE

2017-08-20

17:00

LKS STUDZIONKA (Studzionka, Karola Miarki 6)

 

14

LKS FRYDEK

- CZAPLA KRYRY

2017-08-20

17:00

Frydek, Sportowa 2

 

15

STAL CHEŁM ŚLĄSKI

- LKS STUDZIENICE

2017-08-19

17:00

GOSiR w Chełmie Śląskim (Chełm Śląski, Techników 4b)

 

16

POLONIA MIĘDZYRZECZE

- LKS WISŁA WIELKA

2017-08-19

17:00

Międzyrzecze, Gromadzka 56

 



Kolejka 3 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

17

LKS WISŁA WIELKA

- GTS BOJSZOWY

2017-08-27

17:00

Wisła Wielka, Mleczna 12

 

18

LKS STUDZIENICE

- POLONIA MIĘDZYRZECZE

2017-08-27

17:00

Studzienice, Bażantów 40

 

19

CZAPLA KRYRY

- STAL CHEŁM ŚLĄSKI

2017-08-26

17:00

Kryry, Nierad 86

 

20

LKS RUDOŁTOWICE

- LKS FRYDEK

2017-08-26

17:00

Rudołtowice, Wolności --

 

21

JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

- LKS STUDZIONKA

2017-08-26

17:00

Tychy, Sportowa 6

 

22

ZNICZ JANKOWICE

- CZARNI PIASEK

2017-08-26

17:00

LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

 

23

FORTUNA WYRY

- ZET TYCHY

2017-08-26

17:00

Obiekt sportowo-rekreacyjny im.braci Góralczyków (Wyry )

 

24

SIÓDEMKA TYCHY

- ISKRA II PSZCZYNA

2017-08-26

17:00

Mosir Tychy (Tychy, Edukacji 7)

 



Kolejka 4 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

25

GTS BOJSZOWY

- ISKRA II PSZCZYNA

2017-09-02

17:00

Stadion Gminny (Bojszowy, Gościnna 6)

 

26

ZET TYCHY

- SIÓDEMKA TYCHY

2017-09-02

17:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

27

CZARNI PIASEK

- FORTUNA WYRY

2017-09-02

17:00

Boisko KS Czarni Piasek (Piasek, Juliusza Słowackiego 22)

 

28

LKS STUDZIONKA

- ZNICZ JANKOWICE

2017-09-03

17:00

LKS STUDZIONKA (Studzionka, Karola Miarki 6)

 

29

LKS FRYDEK

- JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

2017-09-03

17:00

Frydek, Sportowa 2

 

30

STAL CHEŁM ŚLĄSKI

- LKS RUDOŁTOWICE

2017-09-02

17:00

GOSiR w Chełmie Śląskim (Chełm Śląski, Techników 4b)

 

31

POLONIA MIĘDZYRZECZE

- CZAPLA KRYRY

2017-09-02

17:00

Międzyrzecze, Gromadzka 56

 

32

LKS WISŁA WIELKA

- LKS STUDZIENICE

2017-09-03

17:00

Wisła Wielka, Mleczna 12

 



Kolejka 5 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

33

LKS STUDZIENICE

- GTS BOJSZOWY

2017-09-10

16:30

Studzienice, Bażantów 40

 

34

CZAPLA KRYRY

- LKS WISŁA WIELKA

2017-09-09

16:30

Kryry, Nierad 86

 

35

LKS RUDOŁTOWICE

- POLONIA MIĘDZYRZECZE

2017-09-09

16:30

Rudołtowice, Wolności --

 

36

JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

- STAL CHEŁM ŚLĄSKI

2017-09-09

16:30

Tychy, Sportowa 6

 

37

ZNICZ JANKOWICE

- LKS FRYDEK

2017-09-09

16:30

LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

 

38

FORTUNA WYRY

- LKS STUDZIONKA

2017-09-09

16:30

Obiekt sportowo-rekreacyjny im.braci Góralczyków (Wyry )

 

39

SIÓDEMKA TYCHY

- CZARNI PIASEK

2017-09-09

16:30

Mosir Tychy (Tychy, Edukacji 7)

 

40

ISKRA II PSZCZYNA

- ZET TYCHY

2017-09-10

16:30

Stadion Miejski w Pszczynie im. Jana Larysza (Pszczyna, ks. bp. Bogedaina 22)

 



Kolejka 6 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

41

GTS BOJSZOWY

- ZET TYCHY

2017-09-16

16:30

Stadion Gminny (Bojszowy, Gościnna 6)

 

42

CZARNI PIASEK

- ISKRA II PSZCZYNA

2017-09-16

16:30

Boisko KS Czarni Piasek (Piasek, Juliusza Słowackiego 22)

 

43

LKS STUDZIONKA

- SIÓDEMKA TYCHY

2017-09-17

16:30

LKS STUDZIONKA (Studzionka, Karola Miarki 6)

 

44

LKS FRYDEK

- FORTUNA WYRY

2017-09-17

16:30

Frydek, Sportowa 2

 

45

STAL CHEŁM ŚLĄSKI

- ZNICZ JANKOWICE

2017-09-16

16:30

GOSiR w Chełmie Śląskim (Chełm Śląski, Techników 4b)

 

46

POLONIA MIĘDZYRZECZE

- JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

2017-09-16

16:30

Międzyrzecze, Gromadzka 56

 

47

LKS WISŁA WIELKA

- LKS RUDOŁTOWICE

2017-09-17

16:30

Wisła Wielka, Mleczna 12

 

48

LKS STUDZIENICE

- CZAPLA KRYRY

2017-09-17

16:30

Studzienice, Bażantów 40

 



Kolejka 7 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

49

CZAPLA KRYRY

- GTS BOJSZOWY

2017-09-23

16:00

Kryry, Nierad 86

 

50

LKS RUDOŁTOWICE

- LKS STUDZIENICE

2017-09-23

16:00

Rudołtowice, Wolności --

 

51

JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

- LKS WISŁA WIELKA

2017-09-23

16:00

Tychy, Sportowa 6

 

52

ZNICZ JANKOWICE

- POLONIA MIĘDZYRZECZE

2017-09-23

16:00

LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

 

53

FORTUNA WYRY

- STAL CHEŁM ŚLĄSKI

2017-09-23

16:00

Obiekt sportowo-rekreacyjny im.braci Góralczyków (Wyry )

 

54

SIÓDEMKA TYCHY

- LKS FRYDEK

2017-09-23

16:00

Mosir Tychy (Tychy, Edukacji 7)

 

55

ISKRA II PSZCZYNA

- LKS STUDZIONKA

2017-09-24

16:00

Stadion Miejski w Pszczynie im. Jana Larysza (Pszczyna, ks. bp. Bogedaina 22)

 

56

ZET TYCHY

- CZARNI PIASEK

2017-09-23

16:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 



Kolejka 8 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

57

GTS BOJSZOWY

- CZARNI PIASEK

2017-09-30

16:00

Stadion Gminny (Bojszowy, Gościnna 6)

 

58

LKS STUDZIONKA

- ZET TYCHY

2017-10-01

16:00

LKS STUDZIONKA (Studzionka, Karola Miarki 6)

 

59

LKS FRYDEK

- ISKRA II PSZCZYNA

2017-10-01

16:00

Frydek, Sportowa 2

 

60

STAL CHEŁM ŚLĄSKI

- SIÓDEMKA TYCHY

2017-09-30

16:00

GOSiR w Chełmie Śląskim (Chełm Śląski, Techników 4b)

 

61

POLONIA MIĘDZYRZECZE

- FORTUNA WYRY

2017-09-30

16:00

Międzyrzecze, Gromadzka 56

 

62

LKS WISŁA WIELKA

- ZNICZ JANKOWICE

2017-10-01

16:00

Wisła Wielka, Mleczna 12

 

63

LKS STUDZIENICE

- JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

2017-10-01

16:00

Studzienice, Bażantów 40

 

64

CZAPLA KRYRY

- LKS RUDOŁTOWICE

2017-09-30

16:00

Kryry, Nierad 86

 



Kolejka 9 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

65

LKS RUDOŁTOWICE

- GTS BOJSZOWY

2017-10-07

15:30

Rudołtowice, Wolności --

 

66

JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

- CZAPLA KRYRY

2017-10-07

15:30

Tychy, Sportowa 6

 

67

ZNICZ JANKOWICE

- LKS STUDZIENICE

2017-10-07

15:30

LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

 

68

FORTUNA WYRY

- LKS WISŁA WIELKA

2017-10-07

15:30

Obiekt sportowo-rekreacyjny im.braci Góralczyków (Wyry )

 

69

SIÓDEMKA TYCHY

- POLONIA MIĘDZYRZECZE

2017-10-07

15:30

Mosir Tychy (Tychy, Edukacji 7)

 

70

ISKRA II PSZCZYNA

- STAL CHEŁM ŚLĄSKI

2017-10-08

15:30

Stadion Miejski w Pszczynie im. Jana Larysza (Pszczyna, ks. bp. Bogedaina 22)

 

71

ZET TYCHY

- LKS FRYDEK

2017-10-07

15:30

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

72

CZARNI PIASEK

- LKS STUDZIONKA

2017-10-07

15:30

Boisko KS Czarni Piasek (Piasek, Juliusza Słowackiego 22)

 



Kolejka 10 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

73

GTS BOJSZOWY

- LKS STUDZIONKA

2017-10-14

15:30

Stadion Gminny (Bojszowy, Gościnna 6)

 

74

LKS FRYDEK

- CZARNI PIASEK

2017-10-15

15:30

Frydek, Sportowa 2

 

75

STAL CHEŁM ŚLĄSKI

- ZET TYCHY

2017-10-14

15:30

GOSiR w Chełmie Śląskim (Chełm Śląski, Techników 4b)

 

76

POLONIA MIĘDZYRZECZE

- ISKRA II PSZCZYNA

2017-10-14

15:30

Międzyrzecze, Gromadzka 56

 

77

LKS WISŁA WIELKA

- SIÓDEMKA TYCHY

2017-10-15

15:30

Wisła Wielka, Mleczna 12

 

78

LKS STUDZIENICE

- FORTUNA WYRY

2017-10-15

15:30

Studzienice, Bażantów 40

 

79

CZAPLA KRYRY

- ZNICZ JANKOWICE

2017-10-14

15:30

Kryry, Nierad 86

 

80

LKS RUDOŁTOWICE

- JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

2017-10-14

15:30

Rudołtowice, Wolności --

 



Kolejka 11 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

81

JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

- GTS BOJSZOWY

2017-10-21

15:00

Tychy, Sportowa 6

 

82

ZNICZ JANKOWICE

- LKS RUDOŁTOWICE

2017-10-21

15:00

LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

 

83

FORTUNA WYRY

- CZAPLA KRYRY

2017-10-21

15:00

Obiekt sportowo-rekreacyjny im.braci Góralczyków (Wyry )

 

84

SIÓDEMKA TYCHY

- LKS STUDZIENICE

2017-10-21

15:00

Mosir Tychy (Tychy, Edukacji 7)

 

85

ISKRA II PSZCZYNA

- LKS WISŁA WIELKA

2017-10-22

15:00

Stadion Miejski w Pszczynie im. Jana Larysza (Pszczyna, ks. bp. Bogedaina 22)

 

86

ZET TYCHY

- POLONIA MIĘDZYRZECZE

2017-10-21

15:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

87

CZARNI PIASEK

- STAL CHEŁM ŚLĄSKI

2017-10-21

15:00

Boisko KS Czarni Piasek (Piasek, Juliusza Słowackiego 22)

 

88

LKS STUDZIONKA

- LKS FRYDEK

2017-10-22

15:00

LKS STUDZIONKA (Studzionka, Karola Miarki 6)

 



Kolejka 12 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

89

GTS BOJSZOWY

- LKS FRYDEK

2017-10-28

15:00

Stadion Gminny (Bojszowy, Gościnna 6)

 

90

STAL CHEŁM ŚLĄSKI

- LKS STUDZIONKA

2017-10-28

15:00

GOSiR w Chełmie Śląskim (Chełm Śląski, Techników 4b)

 

91

POLONIA MIĘDZYRZECZE

- CZARNI PIASEK

2017-10-28

15:00

Międzyrzecze, Gromadzka 56

 

92

LKS WISŁA WIELKA

- ZET TYCHY

2017-10-29

14:00

Wisła Wielka, Mleczna 12

 

93

LKS STUDZIENICE

- ISKRA II PSZCZYNA

2017-10-29

14:00

Studzienice, Bażantów 40

 

94

CZAPLA KRYRY

- SIÓDEMKA TYCHY

2017-10-28

15:00

Kryry, Nierad 86

 

95

LKS RUDOŁTOWICE

- FORTUNA WYRY

2017-10-28

15:00

Rudołtowice, Wolności --

 

96

JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

- ZNICZ JANKOWICE

2017-10-28

15:00

Tychy, Sportowa 6

 



Kolejka 13 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

97

ZNICZ JANKOWICE

- GTS BOJSZOWY

2017-11-04

14:00

LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

 

98

FORTUNA WYRY

- JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

2017-11-04

14:00

Obiekt sportowo-rekreacyjny im.braci Góralczyków (Wyry )

 

99

SIÓDEMKA TYCHY

- LKS RUDOŁTOWICE

2017-11-04

14:00

Mosir Tychy (Tychy, Edukacji 7)

 

100

ISKRA II PSZCZYNA

- CZAPLA KRYRY

2017-11-05

14:00

Stadion Miejski w Pszczynie im. Jana Larysza (Pszczyna, ks. bp. Bogedaina 22)

 

101

ZET TYCHY

- LKS STUDZIENICE

2017-11-04

14:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

102

CZARNI PIASEK

- LKS WISŁA WIELKA

2017-11-04

14:00

Boisko KS Czarni Piasek (Piasek, Juliusza Słowackiego 22)

 

103

LKS STUDZIONKA

- POLONIA MIĘDZYRZECZE

2017-11-05

14:00

LKS STUDZIONKA (Studzionka, Karola Miarki 6)

 

104

LKS FRYDEK

- STAL CHEŁM ŚLĄSKI

2017-11-05

14:00

Frydek, Sportowa 2

 



Kolejka 14 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

105

GTS BOJSZOWY

- STAL CHEŁM ŚLĄSKI

2017-11-11

13:30

Stadion Gminny (Bojszowy, Gościnna 6)

 

106

POLONIA MIĘDZYRZECZE

- LKS FRYDEK

2017-11-11

13:30

Międzyrzecze, Gromadzka 56

 

107

LKS WISŁA WIELKA

- LKS STUDZIONKA

2017-11-12

13:30

Wisła Wielka, Mleczna 12

 

108

LKS STUDZIENICE

- CZARNI PIASEK

2017-11-12

13:30

Studzienice, Bażantów 40

 

109

CZAPLA KRYRY

- ZET TYCHY

2017-11-11

13:30

Kryry, Nierad 86

 

110

LKS RUDOŁTOWICE

- ISKRA II PSZCZYNA

2017-11-11

13:30

Rudołtowice, Wolności --

 

111

JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

- SIÓDEMKA TYCHY

2017-11-11

13:30

Tychy, Sportowa 6

 

112

ZNICZ JANKOWICE

- FORTUNA WYRY

2017-11-11

13:30

LKS ZNICZ JANKOWICE (Jankowice, Żubrów 36)

 



Kolejka 15 w dniach 18-11-2017/19-11-2017

113

FORTUNA WYRY

- GTS BOJSZOWY

2017-11-18

13:00

Obiekt sportowo-rekreacyjny im.braci Góralczyków (Wyry )

 

114

SIÓDEMKA TYCHY

- ZNICZ JANKOWICE

2017-11-18

13:00

Mosir Tychy (Tychy, Edukacji 7)

 

115

ISKRA II PSZCZYNA

- JUWE TYCHY - JAROSZOWICE

2017-11-19

13:00

Stadion Miejski w Pszczynie im. Jana Larysza (Pszczyna, ks. bp. Bogedaina 22)

 

116

ZET TYCHY

- LKS RUDOŁTOWICE

2017-11-18

13:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

117

CZARNI PIASEK

- CZAPLA KRYRY

2017-11-18

13:00

Boisko KS Czarni Piasek (Piasek, Juliusza Słowackiego 22)

 

118

LKS STUDZIONKA

- LKS STUDZIENICE

2017-11-19

13:00

LKS STUDZIONKA (Studzionka, Karola Miarki 6)

 

119

LKS FRYDEK

- LKS WISŁA WIELKA

2017-11-19

13:00

Frydek, Sportowa 2

 

120

STAL CHEŁM ŚLĄSKI

- POLONIA MIĘDZYRZECZE

2017-11-18

13:00

GOSiR w Chełmie Śląskim (Chełm Śląski, Techników 4b)

 



 

 













































































































































































































































































































































 

Najbliższe mecze.

 

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.