Licencje trenerskie

Wydział Szkolenia informuję, iż każdy trener piłki nożnej jest zobowiązany do założenia konta na p...

Komunikat WGiD nr 16/2017

  Tychy 16.06.2017 r. KOMUNIKAT NR 16/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Sprawy org...

Ankieta dotycząca rozgrywek

Wydział Gier informuje , że na stronie internetowej podokręgu  w zakładce do pobrania / wydział gi...

Czarni Piasek w klasie A.

Drużyna Czarnych Piasek po zwycięstwie z Wisłą Małą 2-1 uzyskała awans do klasy A. Działaczom, trene...

Obsada nr 16/2017r

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

  • Licencje trenerskie

    poniedziałek, 12 czerwca 2017 19:49
  • Komunikat WGiD nr 16/2017

    piątek, 16 czerwca 2017 14:27
  • Ankieta dotycząca rozgrywek

    piątek, 16 czerwca 2017 14:29
  • Czarni Piasek w klasie A.

    niedziela, 18 czerwca 2017 17:59
  • Obsada nr 16/2017r

    czwartek, 22 czerwca 2017 11:47

1. Sokół Wola 15 35 11 2 2 40-17 8 1 0 24-5 3 1 2 16-12
2. Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 32 10 2 3 31-16 5 1 1 15-12 5 1 2 16-4
3. Fortuna Wyry 15 30 9 3 3 47-21 6 1 0 28-7 3 2 3 19-14
4. LKS Studzionka 15 29 9 2 4 28-21 6 1 0 14-6 3 1 4 14-15
5. LKS Rudołtowice-Ćwiklice 14 25 7 4 3 35-26 4 3 0 20-12 3 1 3 15-14
6. LKS Studzienice 15 23 7 2 6 30-27 4 1 2 13-14 3 1 4 17-13 1 3 1 0 0 3-0
7. Josieniec Radostowice 15 23 7 2 6 23-28 5 1 2 13-8 2 1 4 10-20 1 0 0 0 1 0-3
8. LKS Wisła Wielka 13 22 6 4 3 34-19 5 1 0 26-7 1 3 3 8-12
9. LKS Frydek 15 21 5 6 4 37-27 5 2 0 29-12 0 4 4 8-15
10. Stal Chełm Śląski 14 18 5 3 6 28-27 3 0 3 14-11 2 3 3 14-16 1 3 1 0 0 2-1
11. Czapla Kryry 15 18 5 3 7 45-37 3 1 4 23-20 2 2 3 22-17 1 0 0 0 1 1-2
12. Iskra II Pszczyna 15 17 4 5 6 39-36 3 2 2 23-9 1 3 4 16-27
13. Znicz Jankowice 14 14 3 5 6 27-30 1 5 2 16-17 2 0 4 11-13
14. Siódemka Tychy 14 13 4 1 9 14-29 1 1 5 5-14 3 0 4 9-15
15. LKS Gardawice 15 8 2 2 11 21-54 2 2 4 14-19 0 0 7 7-35
16. Sokół Orzesze 15 0 0 0 15 16-80 0 0 8 10-35 0 0 7 6-45

Terminarz i tabela rozgrywek: Tychy: Klasa A

Najbliższe mecze.

Klasa A 29 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Siódemka-Studzionka nie odbyty.

Stal Ch-Radostowice 6-1

18.06 godz. 14-30:

Ogrodnik-Sokół W. 2-1

18.06 godz. 17-00:

Iskra II-Fortuna 3-1

Wisła W-Czapla

Frydek-Znicz

Gardawice-Rudołtowice 2-2

Klasa B 26 kolejka:

17.06 godz. 17-00:

Goczałkowice II-Polonia M 2-0

18.06 godz. 17-00:

Brzeźce-Leśnik 5-2

Unia BS-ZET II 0-1

Mizerów-Lędziny II 6-2

Wisła M-Czarni 1-2

Woszczyce-Polonia II Ł. 5-1

Warszowice-Krupiński II

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.