Tychy: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 PNIÓWEK PAWŁOWICE 9 27 9 0 0 98:4
2 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 9 24 8 0 1 51:9
3 ISKRA PSZCZYNA 9 21 7 0 2 63:13
4 ZNICZ I JANKOWICE 9 13 4 1 4 40:18
5 UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 9 12 4 0 5 24:27
6 LKS STUDZIONKA 9 12 4 0 5 17:32
7 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 9 9 3 0 6 18:31
8 LKS RUDOŁTOWICE 9 8 2 2 5 13:41
9 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) 9 4 1 1 7 6:97
10 UKS WARSZOWICE 9 3 1 0 8 11:69
Kolejka nr 11
2018-11-10/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) 11:0
2018-11-10/09:00 LKS STUDZIONKA - PNIÓWEK PAWŁOWICE 0:10
2018-11-10/14:00 UKS WARSZOWICE - LKS RUDOŁTOWICE 2:5
2018-11-11/10:00 ISKRA PSZCZYNA - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 8:1
Kolejka nr 11
2018-11-10/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) 11:0
2018-11-10/09:00 LKS STUDZIONKA - PNIÓWEK PAWŁOWICE 0:10
2018-11-10/14:00 UKS WARSZOWICE - LKS RUDOŁTOWICE 2:5
2018-11-11/10:00 ISKRA PSZCZYNA - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 8:1
Kolejka nr 10
2018-10-26/16:00 LKS RUDOŁTOWICE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:4
2018-11-03/11:30 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 0:9
2018-11-04/09:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - ZNICZ I JANKOWICE 4:3
2018-11-04/13:30 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - LKS STUDZIONKA 0:1
Kolejka nr 9
2018-10-26/16:00 LKS STUDZIONKA - ISKRA PSZCZYNA 0:6
2018-10-27/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 10:0
2018-10-28/09:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 7:0
2018-11-04/14:00 UKS WARSZOWICE - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) 1:2
Kolejka nr 8
2018-10-20/09:00 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:19
2018-10-20/11:00 ISKRA PSZCZYNA - ZNICZ I JANKOWICE 2:1
2018-10-21/11:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - UKS WARSZOWICE 28:0
2018-10-21/13:30 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 2:1
Kolejka nr 7
2018-10-12/16:30 LKS RUDOŁTOWICE - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) 1:1
2018-10-13/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - LKS STUDZIONKA 5:2
2018-10-13/16:00 UKS WARSZOWICE - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 0:1
2018-10-14/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - PNIÓWEK PAWŁOWICE 0:5
2018-10-14/11:00 ISKRA PSZCZYNA - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 5:1
Kolejka nr 6
2018-10-05/16:30 LKS STUDZIONKA - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 0:2
2018-10-06/11:00 ISKRA PSZCZYNA - UKS WARSZOWICE 14:0
2018-10-07/09:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - LKS RUDOŁTOWICE 12:0
2018-10-07/13:30 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:4
Kolejka nr 5
2018-09-28/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 2:1
2018-09-29/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 1:2
2018-09-29/13:00 UKS WARSZOWICE - LKS STUDZIONKA 1:5
2018-09-30/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - ISKRA PSZCZYNA 3:1
Kolejka nr 4
2018-09-21/17:00 LKS STUDZIONKA - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:6
2018-09-22/11:00 ISKRA PSZCZYNA - LKS RUDOŁTOWICE 10:0
2018-09-23/09:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) 22:0
2018-09-23/12:00 ZNICZ I JANKOWICE - UKS WARSZOWICE 6:1
Kolejka nr 3
2018-09-14/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - LKS STUDZIONKA 1:4
2018-09-15/09:00 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) - NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE 2:12
2018-09-15/16:00 UKS WARSZOWICE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 5:4
2018-09-16/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - ZNICZ I JANKOWICE 4:0
Kolejka nr 2
2018-09-08/08:30 ISKRA PSZCZYNA - ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) 17:0
2018-09-08/09:00 ZNICZ I JANKOWICE - LKS RUDOŁTOWICE 3:3
2018-09-09/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 7:1
2018-09-09/13:30 NOWY MKS SOKÓŁ ORZESZE - PNIÓWEK PAWŁOWICE 1:3
Kolejka nr 1
2018-08-31/17:00 LKS RUDOŁTOWICE - UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 0:4
2018-09-01/09:00 ZNICZ II JANKOWICE ( DZ.) - LKS STUDZIONKA 1:5
2018-09-01/10:00 PNIÓWEK PAWŁOWICE - ISKRA PSZCZYNA 7:0
2018-09-02/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UKS WARSZOWICE 4:1

Kluby w podokręgu