Tychy: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 10 27 9 0 1 65:11
2 APN I GKS TYCHY 10 27 9 0 1 91:6
3 NIEPOKORNI ORZESZE 10 18 6 0 4 32:38
4 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 10 7 2 1 7 12:61
5 LKS GARDAWICE 10 6 2 0 8 20:60
6 AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE 10 4 1 1 8 23:67
Kolejka nr 10
2019-11-09/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE 2:2
2019-11-09/10:00 FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - APN I GKS TYCHY 4:0
2019-11-10/15:00 NIEPOKORNI ORZESZE - LKS GARDAWICE 4:2
Kolejka nr 10
2019-11-09/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE 2:2
2019-11-09/10:00 FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - APN I GKS TYCHY 4:0
2019-11-10/15:00 NIEPOKORNI ORZESZE - LKS GARDAWICE 4:2
Kolejka nr 9
2019-10-26/08:00 AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE - NIEPOKORNI ORZESZE 2:5
2019-10-27/12:00 LKS GARDAWICE - FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 0:5
2019-10-28/15:00 APN I GKS TYCHY - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 18:0
Kolejka nr 8
2019-10-19/10:30 FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE 9:2
2019-10-20/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - NIEPOKORNI ORZESZE 0:5
2019-10-21/16:45 APN I GKS TYCHY - LKS GARDAWICE 15:0
Kolejka nr 7
2019-10-13/08:00 NIEPOKORNI ORZESZE - FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 1:4
2019-10-13/12:00 LKS GARDAWICE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:1
2019-10-15/16:30 AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE - APN I GKS TYCHY 0:7
Kolejka nr 6
2019-10-05/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 1:6
2019-10-05/09:00 AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE - LKS GARDAWICE 10:3
2019-10-07/16:30 APN I GKS TYCHY - NIEPOKORNI ORZESZE 8:0
Kolejka nr 5
2019-09-28/08:00 AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:3
2019-09-29/12:00 LKS GARDAWICE - NIEPOKORNI ORZESZE 3:7
2019-09-30/17:00 APN I GKS TYCHY - FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 2:1
Kolejka nr 4
2019-09-21/10:00 NIEPOKORNI ORZESZE - AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE 5:1
2019-09-22/09:00 FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - LKS GARDAWICE 3:0
2019-09-25/17:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - APN I GKS TYCHY 0:10
Kolejka nr 3
2019-09-14/08:00 AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE - FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego 1:10
2019-09-18/17:30 LKS GARDAWICE - APN I GKS TYCHY 0:11
2019-09-22/15:00 NIEPOKORNI ORZESZE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3:1
Kolejka nr 2
2019-09-07/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS GARDAWICE 2:1
2019-09-07/15:30 FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - NIEPOKORNI ORZESZE 11:2
2019-09-09/18:00 APN I GKS TYCHY - AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE 14:1
Kolejka nr 1
2019-08-31/12:00 LKS GARDAWICE - AKADEMIA PIŁKARSKA F5 ORZESZE 9:2
2019-09-02/18:00 FORTUNA WYRY- Reprezentacja Pow. Mikołowskiego - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 12:2
2019-09-03/17:00 NIEPOKORNI ORZESZE - APN I GKS TYCHY 0:6

Kluby w podokręgu