Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik (RW) "Grupa Mistrzowska"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ISKRA I PSZCZYNA 7 18 6 0 1 55:19
2 UKS GROM I TYCHY 6 15 5 0 1 56:19
3 APN I GKS TYCHY 5 13 4 1 0 54:16
4 SIÓDEMKA I TYCHY 7 13 4 1 2 37:30
5 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 7 12 4 0 3 37:34
6 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 6 9 3 0 3 34:40
7 UNIA I BIERUŃ STARY 6 9 3 0 3 28:38
8 UKS SPS WOLA 5 7 2 1 2 26:21
9 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 7 7 2 1 4 31:53
10 BAP GOL BIERUŃ 6 6 2 0 4 34:28
11 LKS RUDOŁTOWICE 6 3 1 0 5 11:35
12 AKS NADWIŚLAN GÓRA 8 0 0 0 8 17:87
Kolejka nr 8
2019-05-21/18:00 ISKRA I PSZCZYNA - AKS NADWIŚLAN GÓRA 15:3
2019-05-25/09:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-05-25/09:00 SIÓDEMKA I TYCHY - UNIA I BIERUŃ STARY -:-
2019-05-25/09:00 UKS SPS WOLA - UKS GROM I TYCHY -:-
2019-05-26/09:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - BAP GOL BIERUŃ -:-
2019-05-26/11:30 LKS RUDOŁTOWICE - APN I GKS TYCHY -:-
Kolejka nr 8
2019-05-21/18:00 ISKRA I PSZCZYNA - AKS NADWIŚLAN GÓRA 15:3
Kolejka nr 7
2019-05-17/18:00 UNIA I BIERUŃ STARY - ISKRA I PSZCZYNA 5:4
2019-05-18/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - APN I GKS TYCHY 5:10
2019-05-18/11:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 5:7
2019-05-19/09:00 BAP GOL BIERUŃ - SIÓDEMKA I TYCHY 3:4
2019-05-19/11:30 UKS GROM I TYCHY - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 10:4
Kolejka nr 6
2019-05-11/09:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - UNIA I BIERUŃ STARY 12:8
2019-05-11/10:30 APN I GKS TYCHY - AKS NADWIŚLAN GÓRA 16:1
2019-05-11/11:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - UKS SPS WOLA 4:10
2019-05-12/12:00 LKS RUDOŁTOWICE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:6
2019-05-13/18:00 SIÓDEMKA I TYCHY - UKS GROM I TYCHY 2:6
Kolejka nr 5
2019-05-03/17:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 3:4
2019-05-04/09:00 UKS SPS WOLA - SIÓDEMKA I TYCHY 4:5
2019-05-04/13:30 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS RUDOŁTOWICE 6:2
2019-05-05/11:00 BAP GOL BIERUŃ - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 4:5
2019-05-10/19:00 UKS GROM I TYCHY - ISKRA I PSZCZYNA 3:5
Kolejka nr 4
2019-04-18/12:00 LKS RUDOŁTOWICE - AKS NADWIŚLAN GÓRA 5:0
2019-05-01/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UNIA I BIERUŃ STARY 9:5
2019-05-01/09:00 SIÓDEMKA I TYCHY - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 4:4
2019-05-02/17:45 ISKRA I PSZCZYNA - UKS SPS WOLA 5:2
2019-05-08/17:00 APN I GKS TYCHY - BAP GOL BIERUŃ 11:3
2019-05-12/11:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - UKS GROM I TYCHY 4:8
Kolejka nr 3
2019-04-27/09:00 SIÓDEMKA I TYCHY - LKS RUDOŁTOWICE 12:1
2019-04-28/09:00 BAP GOL BIERUŃ - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 4:5
2019-04-29/19:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - ISKRA I PSZCZYNA 4:10
2019-05-15/18:00 UNIA I BIERUŃ STARY - AKS NADWIŚLAN GÓRA 5:3
Kolejka nr 2
2019-04-12/17:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - BAP GOL BIERUŃ 2:11
2019-04-13/11:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - UKS GROM I TYCHY 4:5
2019-04-13/11:30 ISKRA I PSZCZYNA - SIÓDEMKA I TYCHY 9:0
2019-04-14/09:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:5
2019-04-14/11:00 LKS RUDOŁTOWICE - UNIA I BIERUŃ STARY 1:4
2019-04-17/17:00 APN I GKS TYCHY - UKS SPS WOLA 3:3
Kolejka nr 1
2019-04-04/16:30 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - APN I GKS TYCHY 4:14
2019-04-05/17:45 ISKRA I PSZCZYNA - LKS RUDOŁTOWICE 7:2
2019-04-06/09:00 SIÓDEMKA I TYCHY - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 10:3
2019-04-07/11:00 BAP GOL BIERUŃ - UNIA I BIERUŃ STARY 9:1
2019-04-07/11:30 UKS GROM I TYCHY - AKS NADWIŚLAN GÓRA 24:0
2019-04-10/17:30 UKS SPS WOLA - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 7:4
Kolejka nr 3
2019-04-27/09:00 UKS SPS WOLA - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-05-24/19:00 UKS GROM I TYCHY - APN I GKS TYCHY -:-
Kolejka nr 5
2019-05-29/18:00 UNIA I BIERUŃ STARY - APN I GKS TYCHY -:-
Kolejka nr 6
2019-05-28/18:00 ISKRA I PSZCZYNA - BAP GOL BIERUŃ -:-
Kolejka nr 7
2019-05-18/09:00 UKS SPS WOLA - LKS RUDOŁTOWICE -:-
Kolejka nr 8
2019-05-25/09:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-05-25/09:00 SIÓDEMKA I TYCHY - UNIA I BIERUŃ STARY -:-
2019-05-25/09:00 UKS SPS WOLA - UKS GROM I TYCHY -:-
2019-05-26/09:00 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - BAP GOL BIERUŃ -:-
2019-05-26/11:30 LKS RUDOŁTOWICE - APN I GKS TYCHY -:-
Kolejka nr 9
2019-05-30/17:30 AKS NADWIŚLAN GÓRA - SIÓDEMKA I TYCHY -:-
2019-05-31/18:30 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - ISKRA I PSZCZYNA -:-
2019-06-01/10:30 APN I GKS TYCHY - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
2019-06-02/10:30 UNIA I BIERUŃ STARY - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2019-06-02/11:00 BAP GOL BIERUŃ - UKS SPS WOLA -:-
2019-06-02/11:30 UKS GROM I TYCHY - LKS RUDOŁTOWICE -:-
Kolejka nr 10
2019-06-06/16:30 TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - AKS NADWIŚLAN GÓRA -:-
2019-06-08/09:00 SIÓDEMKA I TYCHY - POLONIA ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-06-08/09:00 UKS SPS WOLA - UNIA I BIERUŃ STARY -:-
2019-06-08/13:00 ISKRA I PSZCZYNA - APN I GKS TYCHY -:-
2019-06-08/14:00 UKS GROM I TYCHY - BAP GOL BIERUŃ -:-
2019-06-09/11:00 LKS RUDOŁTOWICE - GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE -:-
Kolejka nr 11
2019-06-14/17:00 AKS NADWIŚLAN GÓRA - UKS SPS WOLA -:-
2019-06-15/09:00 POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2019-06-15/10:30 APN I GKS TYCHY - SIÓDEMKA I TYCHY -:-
2019-06-16/09:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - ISKRA I PSZCZYNA -:-
2019-06-16/11:00 BAP GOL BIERUŃ - LKS RUDOŁTOWICE -:-
2019-06-16/18:00 UNIA I BIERUŃ STARY - UKS GROM I TYCHY -:-

Kluby w podokręgu