Siedem zmian w meczu i brak obowiązku gry młodzieżowca.

Na wczorajszym posiedzeniu Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej przyjął "Regulamin Ramowy rozgryw...

Zmiana pracy biura Podokręgu.

Biuro podokręgu informuje o zmianie dni pracy : Biuro Podokręgu czynne będzie we wtorki i w czwartk...

Komunikat Wydziału Piłki Kobiecej Śl.ZPN

Zespoły zainteresowane udziałem w rozgrywkach ligowych w sezonie 2017/2018 powinny w nieprzekracza...

Zaproszenie na spotkanie prezesów

Prezes Podokręgu Tychy Piotr Swoboda wraz z zarządem serdecznie zaprasza prezesów klubów klasy A i B...

Komunikat WGiD 19/2017

  Tychy 14.07.2017 r. KOMUNIKAT NR 19/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny     I. Sprawy...

Terminarze

Wydział Gier Podokregu Tychy podaje terminarze w klasie A i B oraz terminarz Pucharu Polski. Termina...

  • Siedem zmian w meczu i brak obowiązku gry młodzieżowca.

    czwartek, 29 czerwca 2017 08:09
  • Zmiana pracy biura Podokręgu.

    piątek, 30 czerwca 2017 10:24
  • Komunikat Wydziału Piłki Kobiecej Śl.ZPN

    sobota, 01 lipca 2017 12:58
  • Zaproszenie na spotkanie prezesów

    środa, 12 lipca 2017 14:12
  • Komunikat WGiD 19/2017

    sobota, 15 lipca 2017 12:10
  • Terminarze

    sobota, 15 lipca 2017 14:07

Terminarz rozgrywek ligi: TYCHY: KLASA B

RUNDA I



Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017

1

LEŚNIK KOBIÓR

- LKS GARDAWICE

2017-08-12

17:00

LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

 

2

LKS MIZERÓW

- POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

2017-08-12

17:00

Mizerów, Wyzwolenia 317

 

3

ZET II TYCHY

- JOSIENIEC Radostowice

2017-08-13

11:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

4

SOKÓŁ II WOLA

- UNIA BIERUŃ STARY

2017-08-13

17:00

Stadion LKS Sokół WOLA (Wola, Pszczyńska 7)

 

5

KRUPIŃSKI II SUSZEC

- MKS II LĘDZINY

2017-08-13

17:00

Suszec, Klubowa

 

6

LKS BRZEŹCE

- LKS WOSZCZYCE

2017-08-12

17:00

Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

 

7

PNIÓWEK II PAWŁOWICE

- LKS WISŁA MAŁA

2017-08-13

11:00

Pawłowice, Sportowa 7

 

8

UKS WARSZOWICE

- LKS II GOCZAŁKOWICE

2017-08-13

17:00

Warszowice, Cieszyńska 2

 



Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

9

LKS GARDAWICE

- LKS II GOCZAŁKOWICE

2017-08-20

17:00

LKS Gardawice (Orzesze, Katowicka 112)

 

10

LKS WISŁA MAŁA

- UKS WARSZOWICE

2017-08-20

17:00

Wisła Mała, Sokola 10

 

11

LKS WOSZCZYCE

- PNIÓWEK II PAWŁOWICE

2017-08-19

17:00

Kryry, Nierad 86

 

12

MKS II LĘDZINY

- LKS BRZEŹCE

2017-08-20

17:00

Miejski Klub Sportowy "MKS" Lędziny (Lędziny, Stadionowa 1)

 

13

UNIA BIERUŃ STARY

- KRUPIŃSKI II SUSZEC

2017-08-20

17:00

KS "UNIA" BIERUŃ STARY (Bieruń, Chemików 40)

 

14

JOSIENIEC Radostowice

- SOKÓŁ II WOLA

2017-08-19

17:00

Radostowice, Dworcowa 56

 

15

POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

- ZET II TYCHY

2017-08-20

17:00

STADION MIEJSKI (Łaziska Górne, Sportowa 3)

 

16

LEŚNIK KOBIÓR

- LKS MIZERÓW

2017-08-19

17:00

LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

 



Kolejka 3 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

17

LKS MIZERÓW

- LKS GARDAWICE

2017-08-26

17:00

Mizerów, Wyzwolenia 317

 

18

ZET II TYCHY

- LEŚNIK KOBIÓR

2017-08-27

11:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

19

SOKÓŁ II WOLA

- POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

2017-08-27

17:00

Stadion LKS Sokół WOLA (Wola, Pszczyńska 7)

 

20

KRUPIŃSKI II SUSZEC

- JOSIENIEC Radostowice

2017-08-27

17:00

Suszec, Klubowa

 

21

LKS BRZEŹCE

- UNIA BIERUŃ STARY

2017-08-26

17:00

Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

 

22

PNIÓWEK II PAWŁOWICE

- MKS II LĘDZINY

2017-08-27

11:00

Pawłowice, Sportowa 7

 

23

UKS WARSZOWICE

- LKS WOSZCZYCE

2017-08-27

17:00

Warszowice, Cieszyńska 2

 

24

LKS II GOCZAŁKOWICE

- LKS WISŁA MAŁA

2017-08-27

11:00

Goczałkowice-Zdrój, Uzdrowiskowa 44

 



Kolejka 4 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

25

LKS GARDAWICE

- LKS WISŁA MAŁA

2017-09-03

17:00

LKS Gardawice (Orzesze, Katowicka 112)

 

26

LKS WOSZCZYCE

- LKS II GOCZAŁKOWICE

2017-09-02

17:00

Kryry, Nierad 86

 

27

MKS II LĘDZINY

- UKS WARSZOWICE

2017-09-03

17:00

Miejski Klub Sportowy "MKS" Lędziny (Lędziny, Stadionowa 1)

 

28

UNIA BIERUŃ STARY

- PNIÓWEK II PAWŁOWICE

2017-09-03

17:00

KS "UNIA" BIERUŃ STARY (Bieruń, Chemików 40)

 

29

JOSIENIEC Radostowice

- LKS BRZEŹCE

2017-09-02

17:00

Radostowice, Dworcowa 56

 

30

POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

- KRUPIŃSKI II SUSZEC

2017-09-03

17:00

STADION MIEJSKI (Łaziska Górne, Sportowa 3)

 

31

LEŚNIK KOBIÓR

- SOKÓŁ II WOLA

2017-09-02

17:00

LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

 

32

LKS MIZERÓW

- ZET II TYCHY

2017-09-02

17:00

Mizerów, Wyzwolenia 317

 



Kolejka 5 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

33

ZET II TYCHY

- LKS GARDAWICE

2017-09-10

11:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

34

SOKÓŁ II WOLA

- LKS MIZERÓW

2017-09-10

16:30

Stadion LKS Sokół WOLA (Wola, Pszczyńska 7)

 

35

KRUPIŃSKI II SUSZEC

- LEŚNIK KOBIÓR

2017-09-10

16:30

Suszec, Klubowa

 

36

LKS BRZEŹCE

- POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

2017-09-09

16:30

Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

 

37

PNIÓWEK II PAWŁOWICE

- JOSIENIEC Radostowice

2017-09-10

11:00

Pawłowice, Sportowa 7

 

38

UKS WARSZOWICE

- UNIA BIERUŃ STARY

2017-09-10

16:30

Warszowice, Cieszyńska 2

 

39

LKS II GOCZAŁKOWICE

- MKS II LĘDZINY

2017-09-10

11:00

Goczałkowice-Zdrój, Uzdrowiskowa 44

 

40

LKS WISŁA MAŁA

- LKS WOSZCZYCE

2017-09-10

16:30

Wisła Mała, Sokola 10

 



Kolejka 6 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

41

LKS GARDAWICE

- LKS WOSZCZYCE

2017-09-17

16:30

LKS Gardawice (Orzesze, Katowicka 112)

 

42

MKS II LĘDZINY

- LKS WISŁA MAŁA

2017-09-17

16:30

Miejski Klub Sportowy "MKS" Lędziny (Lędziny, Stadionowa 1)

 

43

UNIA BIERUŃ STARY

- LKS II GOCZAŁKOWICE

2017-09-17

16:30

KS "UNIA" BIERUŃ STARY (Bieruń, Chemików 40)

 

44

JOSIENIEC Radostowice

- UKS WARSZOWICE

2017-09-16

16:30

Radostowice, Dworcowa 56

 

45

POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

- PNIÓWEK II PAWŁOWICE

2017-09-17

16:30

STADION MIEJSKI (Łaziska Górne, Sportowa 3)

 

46

LEŚNIK KOBIÓR

- LKS BRZEŹCE

2017-09-16

16:30

LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

 

47

LKS MIZERÓW

- KRUPIŃSKI II SUSZEC

2017-09-16

16:30

Mizerów, Wyzwolenia 317

 

48

ZET II TYCHY

- SOKÓŁ II WOLA

2017-09-17

11:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 



Kolejka 7 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

49

SOKÓŁ II WOLA

- LKS GARDAWICE

2017-09-24

16:00

Stadion LKS Sokół WOLA (Wola, Pszczyńska 7)

 

50

KRUPIŃSKI II SUSZEC

- ZET II TYCHY

2017-09-24

16:00

Suszec, Klubowa

 

51

LKS BRZEŹCE

- LKS MIZERÓW

2017-09-23

16:00

Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

 

52

PNIÓWEK II PAWŁOWICE

- LEŚNIK KOBIÓR

2017-09-24

11:00

Pawłowice, Sportowa 7

 

53

UKS WARSZOWICE

- POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

2017-09-24

16:00

Warszowice, Cieszyńska 2

 

54

LKS II GOCZAŁKOWICE

- JOSIENIEC Radostowice

2017-09-24

11:00

Goczałkowice-Zdrój, Uzdrowiskowa 44

 

55

LKS WISŁA MAŁA

- UNIA BIERUŃ STARY

2017-09-24

16:00

Wisła Mała, Sokola 10

 

56

LKS WOSZCZYCE

- MKS II LĘDZINY

2017-09-23

16:00

Kryry, Nierad 86

 



Kolejka 8 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

57

LKS GARDAWICE

- MKS II LĘDZINY

2017-10-01

16:00

LKS Gardawice (Orzesze, Katowicka 112)

 

58

UNIA BIERUŃ STARY

- LKS WOSZCZYCE

2017-10-01

16:00

KS "UNIA" BIERUŃ STARY (Bieruń, Chemików 40)

 

59

JOSIENIEC Radostowice

- LKS WISŁA MAŁA

2017-09-30

16:00

Radostowice, Dworcowa 56

 

60

POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

- LKS II GOCZAŁKOWICE

2017-10-01

16:00

STADION MIEJSKI (Łaziska Górne, Sportowa 3)

 

61

LEŚNIK KOBIÓR

- UKS WARSZOWICE

2017-09-30

16:00

LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

 

62

LKS MIZERÓW

- PNIÓWEK II PAWŁOWICE

2017-09-30

16:00

Mizerów, Wyzwolenia 317

 

63

ZET II TYCHY

- LKS BRZEŹCE

2017-10-01

11:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

64

SOKÓŁ II WOLA

- KRUPIŃSKI II SUSZEC

2017-10-01

16:00

Stadion LKS Sokół WOLA (Wola, Pszczyńska 7)

 



Kolejka 9 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

65

KRUPIŃSKI II SUSZEC

- LKS GARDAWICE

2017-10-08

15:30

Suszec, Klubowa

 

66

LKS BRZEŹCE

- SOKÓŁ II WOLA

2017-10-07

15:30

Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

 

67

PNIÓWEK II PAWŁOWICE

- ZET II TYCHY

2017-10-08

11:00

Pawłowice, Sportowa 7

 

68

UKS WARSZOWICE

- LKS MIZERÓW

2017-10-08

15:30

Warszowice, Cieszyńska 2

 

69

LKS II GOCZAŁKOWICE

- LEŚNIK KOBIÓR

2017-10-08

11:00

Goczałkowice-Zdrój, Uzdrowiskowa 44

 

70

LKS WISŁA MAŁA

- POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

2017-10-08

15:30

Wisła Mała, Sokola 10

 

71

LKS WOSZCZYCE

- JOSIENIEC Radostowice

2017-10-07

15:30

Kryry, Nierad 86

 

72

MKS II LĘDZINY

- UNIA BIERUŃ STARY

2017-10-08

15:30

Miejski Klub Sportowy "MKS" Lędziny (Lędziny, Stadionowa 1)

 



Kolejka 10 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

73

LKS GARDAWICE

- UNIA BIERUŃ STARY

2017-10-15

15:30

LKS Gardawice (Orzesze, Katowicka 112)

 

74

JOSIENIEC Radostowice

- MKS II LĘDZINY

2017-10-14

15:30

Radostowice, Dworcowa 56

 

75

POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

- LKS WOSZCZYCE

2017-10-15

15:30

STADION MIEJSKI (Łaziska Górne, Sportowa 3)

 

76

LEŚNIK KOBIÓR

- LKS WISŁA MAŁA

2017-10-14

15:30

LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

 

77

LKS MIZERÓW

- LKS II GOCZAŁKOWICE

2017-10-14

15:30

Mizerów, Wyzwolenia 317

 

78

ZET II TYCHY

- UKS WARSZOWICE

2017-10-15

11:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

79

SOKÓŁ II WOLA

- PNIÓWEK II PAWŁOWICE

2017-10-15

15:30

Stadion LKS Sokół WOLA (Wola, Pszczyńska 7)

 

80

KRUPIŃSKI II SUSZEC

- LKS BRZEŹCE

2017-10-15

15:30

Suszec, Klubowa

 



Kolejka 11 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

81

LKS BRZEŹCE

- LKS GARDAWICE

2017-10-21

15:00

Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

 

82

PNIÓWEK II PAWŁOWICE

- KRUPIŃSKI II SUSZEC

2017-10-22

11:00

Pawłowice, Sportowa 7

 

83

UKS WARSZOWICE

- SOKÓŁ II WOLA

2017-10-22

15:00

Warszowice, Cieszyńska 2

 

84

LKS II GOCZAŁKOWICE

- ZET II TYCHY

2017-10-22

11:00

Goczałkowice-Zdrój, Uzdrowiskowa 44

 

85

LKS WISŁA MAŁA

- LKS MIZERÓW

2017-10-22

15:00

Wisła Mała, Sokola 10

 

86

LKS WOSZCZYCE

- LEŚNIK KOBIÓR

2017-10-21

15:00

Kryry, Nierad 86

 

87

MKS II LĘDZINY

- POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

2017-10-22

15:00

Miejski Klub Sportowy "MKS" Lędziny (Lędziny, Stadionowa 1)

 

88

UNIA BIERUŃ STARY

- JOSIENIEC Radostowice

2017-10-22

15:00

KS "UNIA" BIERUŃ STARY (Bieruń, Chemików 40)

 



Kolejka 12 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

89

LKS GARDAWICE

- JOSIENIEC Radostowice

2017-10-29

14:00

LKS Gardawice (Orzesze, Katowicka 112)

 

90

POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

- UNIA BIERUŃ STARY

2017-10-29

14:00

STADION MIEJSKI (Łaziska Górne, Sportowa 3)

 

91

LEŚNIK KOBIÓR

- MKS II LĘDZINY

2017-10-28

15:00

LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

 

92

LKS MIZERÓW

- LKS WOSZCZYCE

2017-10-28

15:00

Mizerów, Wyzwolenia 317

 

93

ZET II TYCHY

- LKS WISŁA MAŁA

2017-10-29

11:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

94

SOKÓŁ II WOLA

- LKS II GOCZAŁKOWICE

2017-10-29

14:00

Stadion LKS Sokół WOLA (Wola, Pszczyńska 7)

 

95

KRUPIŃSKI II SUSZEC

- UKS WARSZOWICE

2017-10-29

14:00

Suszec, Klubowa

 

96

LKS BRZEŹCE

- PNIÓWEK II PAWŁOWICE

2017-10-28

15:00

Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

 



Kolejka 13 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

97

PNIÓWEK II PAWŁOWICE

- LKS GARDAWICE

2017-11-05

11:00

Pawłowice, Sportowa 7

 

98

UKS WARSZOWICE

- LKS BRZEŹCE

2017-11-05

14:00

Warszowice, Cieszyńska 2

 

99

LKS II GOCZAŁKOWICE

- KRUPIŃSKI II SUSZEC

2017-11-05

11:00

Goczałkowice-Zdrój, Uzdrowiskowa 44

 

100

LKS WISŁA MAŁA

- SOKÓŁ II WOLA

2017-11-05

14:00

Wisła Mała, Sokola 10

 

101

LKS WOSZCZYCE

- ZET II TYCHY

2017-11-04

14:00

Kryry, Nierad 86

 

102

MKS II LĘDZINY

- LKS MIZERÓW

2017-11-05

14:00

Miejski Klub Sportowy "MKS" Lędziny (Lędziny, Stadionowa 1)

 

103

UNIA BIERUŃ STARY

- LEŚNIK KOBIÓR

2017-11-05

14:00

KS "UNIA" BIERUŃ STARY (Bieruń, Chemików 40)

 

104

JOSIENIEC Radostowice

- POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

2017-11-04

14:00

Radostowice, Dworcowa 56

 



Kolejka 14 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

105

LKS GARDAWICE

- POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

2017-11-12

13:30

LKS Gardawice (Orzesze, Katowicka 112)

 

106

LEŚNIK KOBIÓR

- JOSIENIEC Radostowice

2017-11-11

13:30

LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

 

107

LKS MIZERÓW

- UNIA BIERUŃ STARY

2017-11-11

13:30

Mizerów, Wyzwolenia 317

 

108

ZET II TYCHY

- MKS II LĘDZINY

2017-11-12

11:00

Ośrodek Paprocany (Tychy, Władysława Sikorskiego 110)

 

109

SOKÓŁ II WOLA

- LKS WOSZCZYCE

2017-11-12

13:30

Stadion LKS Sokół WOLA (Wola, Pszczyńska 7)

 

110

KRUPIŃSKI II SUSZEC

- LKS WISŁA MAŁA

2017-11-12

13:30

Suszec, Klubowa

 

111

LKS BRZEŹCE

- LKS II GOCZAŁKOWICE

2017-11-11

13:30

Brzeźce, Ofiar Faszyzmu

 

112

PNIÓWEK II PAWŁOWICE

- UKS WARSZOWICE

2017-11-12

11:00

Pawłowice, Sportowa 7

 



Kolejka 15 w dniach 18-11-2017/19-11-2017

113

UKS WARSZOWICE

- LKS GARDAWICE

2017-11-19

13:00

Warszowice, Cieszyńska 2

 

114

LKS II GOCZAŁKOWICE

- PNIÓWEK II PAWŁOWICE

2017-11-19

11:00

Goczałkowice-Zdrój, Uzdrowiskowa 44

 

115

LKS WISŁA MAŁA

- LKS BRZEŹCE

2017-11-19

13:00

Wisła Mała, Sokola 10

 

116

LKS WOSZCZYCE

- KRUPIŃSKI II SUSZEC

2017-11-18

13:00

Kryry, Nierad 86

 

117

MKS II LĘDZINY

- SOKÓŁ II WOLA

2017-11-19

13:00

Miejski Klub Sportowy "MKS" Lędziny (Lędziny, Stadionowa 1)

 

118

UNIA BIERUŃ STARY

- ZET II TYCHY

2017-11-19

13:00

KS "UNIA" BIERUŃ STARY (Bieruń, Chemików 40)

 

119

JOSIENIEC Radostowice

- LKS MIZERÓW

2017-11-18

13:00

Radostowice, Dworcowa 56

 

120

POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE

- LEŚNIK KOBIÓR

2017-11-19

13:00

STADION MIEJSKI (Łaziska Górne, Sportowa 3)

 



 

Najbliższe mecze.

Tabela A klasy:

1. Sokół Wola.

2. Ogrodnik Cielmice

3. Wisła Wielka

4. Studzienice.

5. Fortuna Wyry

6. Frydek

7. Rudołtowice Ć.

8. Studzionka

9. Iskra II Pszczyna

10. Znicz Jankowice

11. Stal Chełm

12. Czapla Kryry

13. Siódemka Tychy

14. Radostowice

15. Gardawice

16. Sokół Orzesze

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.