Tychy: Klasa A

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZET TYCHY 2 6 2 0 0 15:1
2 GTS BOJSZOWY 2 6 2 0 0 13:1
3 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 2 6 2 0 0 7:1
4 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 2 4 1 1 0 5:1
5 STAL CHEŁM ŚLĄSKI 2 4 1 1 0 3:1
6 LKS FRYDEK 2 3 1 0 1 4:3
7 LKS STUDZIONKA 2 3 1 0 1 2:4
8 CZAPLA KRYRY 2 3 1 0 1 2:4
9 LKS WOSZCZYCE 2 3 1 0 1 4:7
10 SIÓDEMKA TYCHY 2 3 1 0 1 4:4
11 LEŚNIK KOBIÓR 2 1 0 1 1 2:4
12 KRUPIŃSKI SUSZEC 2 1 0 1 1 1:3
13 POLONIA MIĘDZYRZECZE 1 0 0 0 1 0:1
14 LKS BRZEŹCE 1 0 0 0 1 0:2
15 ZNICZ JANKOWICE 2 0 0 0 2 0:7
16 ISKRA II PSZCZYNA 2 0 0 0 2 0:18
Kolejka nr 2
2019-08-17/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - STAL CHEŁM ŚLĄSKI 1:1
2019-08-18/14:00 CZAPLA KRYRY - ZET TYCHY 1:4
2019-08-18/17:00 GTS BOJSZOWY - ISKRA II PSZCZYNA 7:0
2019-08-18/17:00 LKS FRYDEK - SIÓDEMKA TYCHY 4:2
2019-08-18/17:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - LKS STUDZIONKA 4:1
2019-08-18/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - ZNICZ JANKOWICE 4:0
2019-08-18/17:00 LKS WOSZCZYCE - LEŚNIK KOBIÓR 3:1
2019-09-04/17:00 LKS BRZEŹCE - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
Kolejka nr 2
2019-08-17/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - STAL CHEŁM ŚLĄSKI 1:1
2019-08-18/14:00 CZAPLA KRYRY - ZET TYCHY 1:4
2019-08-18/17:00 GTS BOJSZOWY - ISKRA II PSZCZYNA 7:0
2019-08-18/17:00 LKS FRYDEK - SIÓDEMKA TYCHY 4:2
2019-08-18/17:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - LKS STUDZIONKA 4:1
2019-08-18/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - ZNICZ JANKOWICE 4:0
2019-08-18/17:00 LKS WOSZCZYCE - LEŚNIK KOBIÓR 3:1
Kolejka nr 1
2019-08-10/17:00 LKS WOSZCZYCE - GTS BOJSZOWY 1:6
2019-08-10/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE 1:1
2019-08-10/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS BRZEŹCE 2:0
2019-08-10/17:00 ZET TYCHY - ISKRA II PSZCZYNA 11:0
2019-08-11/11:00 SIÓDEMKA TYCHY - KRUPIŃSKI SUSZEC 2:0
2019-08-11/17:00 ZNICZ JANKOWICE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE 0:3
2019-08-11/17:00 LKS STUDZIONKA - LKS FRYDEK 1:0
2019-08-15/12:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - CZAPLA KRYRY 0:1
Kolejka nr 2
2019-09-04/17:00 LKS BRZEŹCE - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
Kolejka nr 3
2019-08-24/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - GTS BOJSZOWY -:-
2019-08-24/17:00 ZNICZ JANKOWICE - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-08-24/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-08-24/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS FRYDEK -:-
2019-08-24/17:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-08-24/17:00 ZET TYCHY - LKS BRZEŹCE -:-
2019-08-24/17:00 ISKRA II PSZCZYNA - CZAPLA KRYRY -:-
2019-08-25/17:00 LKS STUDZIONKA - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
Kolejka nr 4
2019-08-31/17:00 LKS BRZEŹCE - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-08-31/17:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - ZET TYCHY -:-
2019-08-31/17:00 LKS WOSZCZYCE - LKS STUDZIONKA -:-
2019-08-31/17:00 LEŚNIK KOBIÓR - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-09-01/15:00 GTS BOJSZOWY - CZAPLA KRYRY -:-
2019-09-01/17:00 LKS FRYDEK - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2019-09-01/17:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-09-01/17:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 5
2019-09-07/17:00 ZNICZ JANKOWICE - GTS BOJSZOWY -:-
2019-09-07/17:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-09-07/17:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-09-07/17:00 ZET TYCHY - LKS FRYDEK -:-
2019-09-07/17:00 CZAPLA KRYRY - LKS BRZEŹCE -:-
2019-09-08/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-09-08/17:00 LKS STUDZIONKA - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-09-08/17:00 SIÓDEMKA TYCHY - LKS WOSZCZYCE -:-
Kolejka nr 6
2019-09-14/16:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - CZAPLA KRYRY -:-
2019-09-14/16:30 LKS WOSZCZYCE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-09-14/16:30 LEŚNIK KOBIÓR - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-09-14/16:30 ZNICZ JANKOWICE - LKS STUDZIONKA -:-
2019-09-15/15:00 GTS BOJSZOWY - LKS BRZEŹCE -:-
2019-09-15/16:30 LKS FRYDEK - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-09-15/16:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - ZET TYCHY -:-
2019-09-15/16:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
Kolejka nr 7
2019-09-21/16:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-09-21/16:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-09-21/16:00 ZET TYCHY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-09-21/16:00 CZAPLA KRYRY - LKS FRYDEK -:-
2019-09-21/16:00 LKS BRZEŹCE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-09-22/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-09-22/16:00 LKS STUDZIONKA - GTS BOJSZOWY -:-
2019-09-22/16:00 SIÓDEMKA TYCHY - ZNICZ JANKOWICE -:-
Kolejka nr 8
2019-09-28/16:00 LKS WOSZCZYCE - ZET TYCHY -:-
2019-09-28/16:00 LEŚNIK KOBIÓR - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2019-09-28/16:00 ZNICZ JANKOWICE - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-09-29/15:00 GTS BOJSZOWY - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-09-29/16:00 LKS FRYDEK - LKS BRZEŹCE -:-
2019-09-29/16:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - CZAPLA KRYRY -:-
2019-09-29/16:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-09-29/16:00 LKS STUDZIONKA - SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 9
2019-10-05/15:30 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - LKS STUDZIONKA -:-
2019-10-05/15:30 POLONIA MIĘDZYRZECZE - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-10-05/15:30 ZET TYCHY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-10-05/15:30 CZAPLA KRYRY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-10-05/15:30 LKS BRZEŹCE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-10-05/15:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - LKS FRYDEK -:-
2019-10-06/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-10-06/15:30 SIÓDEMKA TYCHY - GTS BOJSZOWY -:-
Kolejka nr 10
2019-10-12/15:30 LKS WOSZCZYCE - CZAPLA KRYRY -:-
2019-10-12/15:30 LEŚNIK KOBIÓR - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-10-12/15:30 ZNICZ JANKOWICE - ZET TYCHY -:-
2019-10-13/15:00 GTS BOJSZOWY - LKS FRYDEK -:-
2019-10-13/15:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-10-13/15:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS BRZEŹCE -:-
2019-10-13/15:30 LKS STUDZIONKA - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2019-10-13/15:30 SIÓDEMKA TYCHY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 11
2019-10-19/15:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - GTS BOJSZOWY -:-
2019-10-19/15:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-10-19/15:00 ZET TYCHY - LKS STUDZIONKA -:-
2019-10-19/15:00 CZAPLA KRYRY - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-10-19/15:00 LKS BRZEŹCE - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-10-19/15:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-10-20/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-10-20/15:00 LKS FRYDEK - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
Kolejka nr 12
2019-10-26/15:00 LKS WOSZCZYCE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-10-26/15:00 LEŚNIK KOBIÓR - LKS BRZEŹCE -:-
2019-10-26/15:00 ZNICZ JANKOWICE - CZAPLA KRYRY -:-
2019-10-26/15:00 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2019-10-27/14:00 GTS BOJSZOWY - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-10-27/14:00 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS FRYDEK -:-
2019-10-27/14:00 LKS STUDZIONKA - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-10-27/14:00 SIÓDEMKA TYCHY - ZET TYCHY -:-
Kolejka nr 13
2019-11-02/14:00 POLONIA MIĘDZYRZECZE - GTS BOJSZOWY -:-
2019-11-02/14:00 ZET TYCHY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-11-02/14:00 CZAPLA KRYRY - LKS STUDZIONKA -:-
2019-11-02/14:00 LKS BRZEŹCE - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-11-02/14:00 KRUPIŃSKI SUSZEC - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-11-03/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-11-03/14:00 LKS FRYDEK - LKS WOSZCZYCE -:-
2019-11-03/14:00 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
Kolejka nr 14
2019-11-09/13:30 LKS WOSZCZYCE - JUWe TYCHY - JAROSZOWICE -:-
2019-11-09/13:30 LEŚNIK KOBIÓR - LKS FRYDEK -:-
2019-11-09/13:30 ZNICZ JANKOWICE - KRUPIŃSKI SUSZEC -:-
2019-11-09/13:30 STAL CHEŁM ŚLĄSKI - ISKRA II PSZCZYNA -:-
2019-11-09/13:30 POLONIA MIĘDZYRZECZE - ZET TYCHY -:-
2019-11-10/13:30 GTS BOJSZOWY - POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE -:-
2019-11-10/13:30 LKS STUDZIONKA - LKS BRZEŹCE -:-
2019-11-10/13:30 SIÓDEMKA TYCHY - CZAPLA KRYRY -:-
Kolejka nr 15
2019-11-16/13:30 ZET TYCHY - GTS BOJSZOWY -:-
2019-11-16/13:30 CZAPLA KRYRY - STAL CHEŁM ŚLĄSKI -:-
2019-11-16/13:30 LKS BRZEŹCE - SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-11-16/13:30 KRUPIŃSKI SUSZEC - LKS STUDZIONKA -:-
2019-11-17/11:00 ISKRA II PSZCZYNA - POLONIA MIĘDZYRZECZE -:-
2019-11-17/13:30 LKS FRYDEK - ZNICZ JANKOWICE -:-
2019-11-17/13:30 JUWe TYCHY - JAROSZOWICE - LEŚNIK KOBIÓR -:-
2019-11-17/13:30 POLONIA II ŁAZISKA GÓRNE - LKS WOSZCZYCE -:-

Kluby w podokręgu