Rozgrywki młodziezowe odwołane

Ze względu na warunki atmosferyczne wszystkie rozgrywki młodzieżowe planowane w dniach 21-23 kwietni...

Komunikat WGiD nr 8/2017

  Tychy 21.04.2017 r. KOMUNIKAT NR 08/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i ...

Obsada nr 7/2017r część 1.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Obsada nr 7/2017r część 2.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

LKS Frydek - LKS Studzionka 23 kwietnia, 17:00 Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Stal Cheł...

Podsumowanie A i B klasy.

Podsumowanie sobotnio niedzielnej kolejki w klasie A i B: Klasa A: LKS Studzionka - Czap...

  • Rozgrywki młodziezowe odwołane

    czwartek, 20 kwietnia 2017 08:06
  • Komunikat WGiD nr 8/2017

    piątek, 21 kwietnia 2017 18:59
  • Obsada nr 7/2017r część 1.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:10
  • Obsada nr 7/2017r część 2.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:14
  • Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:31
  • Podsumowanie A i B klasy.

    poniedziałek, 24 kwietnia 2017 04:56

Terminy testów i treningów dla utalentowanych zawodników oraz warsztatów dla trenerów na ośrodkach szkoleniowotreningowych.

Wydział szkolenia informuję w poniższych terminach odbędą się testy i treningi dla zawodników U10 i U11 oraz warsztaty szkoleniowe dla trenerów.

Ośrodek szkoleniowo – treningowy Mikołów

DATA: 24.04.2017 r.
GODZINA: 17.00 – 19.00 testy i trening dla zawodników
19.15 – 20.30 – warsztaty szkoleniowe dla trenerów
MIEJSCE: Stadion Miejski ul. Sportowa 3 Łaziska Górne

Każdy klub z powiatu Mikołowskiego może wysłać 5 zawodników wyróżniających się na testy i trening prowadzony przez trenerów kadry podokręgów w wieku U10 - 2007, U11 - 2006

Rejestracja zawodników do dn.21.04.2017 przez e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
należy podać imię nazwisko zawodnika , wiek , klub

Rejestracja trenerów na warsztaty szkoleniowe przez adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - należy podać imię nazwisko klub

 

Ośrodek szkoleniowotreningowy Pszczyna

Data: 15.05.2017 r
GODZINA: 17.00 – 20.30
MIEJSCE: POSIR PSZCZYNA

 

Ośrodek szkoleniowo – treningowy Bieruńsko-Lędziński

DATA: 05.06.2017 r
GODZINA: 17.00 – 20.30
MIEJSCE: BOSIR W BIERUNIU UL. WARSZAWSKA

 

Ośrodek szkoleniowo – treningowy Tychy

DATA: 19.05.2017
GODZINA: 17.00 – 20.30
MIEJSCE: MOSIR Tychy UL. Andersa 22

Powyższe informacje będą umieszczone na stałe w zakładce Wydział Szkolenia

 

Kontakt Jarosław Ziemba - przewodniczący wydziału szkolenia tel.693153888

 


 

Najbliższe mecze.

Klasa A 19 kolejka:

22.04 godz. 17-00:

Ogrodnik-Stal Ch. 3-0

Gardawice-Wisła W. 3-5

Rudołtowice-Studzienice 1-2

Sokół W-Iskra II 5-0

Znicz-Siódemka 6-3

Radostowice-Fortuna 1-3

23.04 godz. 17-00:

Frydek-Studzionka 4-2

 

Klasa B 17 kolejka:

22.04 godz. 16-00:

Polonia M-Lędziny II 2-1

Mizerów-Warszowice 1-3

22.04 godz. 17-00:

Leśnik-Czarni 1-1

23.04 godz. 11-00:

ZET II-Brzeźce 2-5

LKS G. II-Polonia Ł. II 1-2

23.04 godz. 16-00:

Unia BS-Krupiński II 2-1

23.04 godz. 17-00:

Wisła M-Woszczyce 2-2

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.