Rozgrywki młodziezowe odwołane

Ze względu na warunki atmosferyczne wszystkie rozgrywki młodzieżowe planowane w dniach 21-23 kwietni...

Komunikat WGiD nr 8/2017

  Tychy 21.04.2017 r. KOMUNIKAT NR 08/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i ...

Obsada nr 7/2017r część 1.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Obsada nr 7/2017r część 2.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

LKS Frydek - LKS Studzionka 23 kwietnia, 17:00 Ogrodnik Cielmice (Tychy) - Stal Cheł...

Podsumowanie A i B klasy.

Podsumowanie sobotnio niedzielnej kolejki w klasie A i B: Klasa A: LKS Studzionka - Czap...

  • Rozgrywki młodziezowe odwołane

    czwartek, 20 kwietnia 2017 08:06
  • Komunikat WGiD nr 8/2017

    piątek, 21 kwietnia 2017 18:59
  • Obsada nr 7/2017r część 1.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:10
  • Obsada nr 7/2017r część 2.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:14
  • Wekeendowy rozkład gier w klasie A i B.

    sobota, 22 kwietnia 2017 07:31
  • Podsumowanie A i B klasy.

    poniedziałek, 24 kwietnia 2017 04:56

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UWAGI
1 2017-04-19 ŚRO 17:00 EX K AZS WROCŁAW UKS SMS ŁÓDŹ SYNÓWKA A
2 2017-04-15 SOB 13:00 IV / I MKS MYSZKÓW GÓRNIK PIASKI DZIOPAK KRUK
3 2017-04-15 SOB 13:00 IV / II CONCORDIA KNURÓW LKS WILKI WILCZA BIELECKI P MOŃ WARKOCZ
4 2017-04-19 ŚRO 17:30 IV / II UNIA RACIBÓRZ SPÓJNIA LANDEK KONIECZNY M BIELECKI J BORKOWSKI
5 2017-04-15 SOB 13:00 O / II ZAMECZEK CZERNICA DĄB GASZOWICE KUŹNIARZ GOLDA CELDER
6 2017-04-19 ŚRO 17:00 O / II DRAMA ZBROSŁAWICE PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE KUŹNIARZ KRÓL DZIOPAK
7 2017-04-15 SOB 13:00 O / III ODRA WODZISŁAW GWIAZDA SKRZYSZÓW SKOWROŃSKI DRABIK P WAWRZYNIAK
8 2017-04-15 SOB 13:00 O / III NAPRZÓD ZAWADA SILESIA LUBOMIA BIELECKI J ŁAPA KONIECZNY D
9 2017-04-15 SOB 13:00 O / III POLONIA ŁAZISKA RYBNICKIE LKS TWORKÓW KONIECZNY M SYNÓWKA A KALINOWSKI
10 2017-04-15 SOB 13:00 O / III PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW POLONIA MARKLOWICE KŁYK GRETKA ROZMUS
11 2017-04-15 SOB 13:00 O / III KS GOŁKOWICE ODRA WODZISŁAW ŁUKASZCZYK CZARNECKA SITKO
12 2017-04-19 ŚRO 17:30 I LW C2 TR TYSKI SPORT S.A. MKS ŻORY DRACZYNŚKI URBAŃCZYK KUFEL KATOWICKA 241
13 2017-04-19 ŚRO 17:30 II LW C2 TR ISKRA PSZCZYNA TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE ŁAPA WARKOCZ MORKISZ PIAST
14 2017-04-20 CZW 18:00 II LW D1 MŁ APN GKS TYCHY SIÓDEMKA TYCHY WOWRO ANDERSA 22
15 2017-04-20 CZW 18:00 II LW D1 MŁ GOL BIERUŃ PIAST GLIWICE PLEWNIA
16 2017-04-21 PIĄ 16:30 III LW B1 JUN MŁ KRUPIŃSKI SUSZEC LKS STUDZIENICE KUŹNIARZ FREJOWSKI KRÓL
17 2017-04-15 SOB 09:00 III LW C1 TR MKS  ISKRA PSZCZYNA KS  POLONIA ŁAZISKA GÓRNE WARKOCZ MORKISZ KALINOWSKI PIAST
18 2017-04-21 PIĄ 18:00 III LW C1 TR GKS  PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE TYSKI SPORT KONIECZNY D
19 2017-04-21 PIĄ 16:30 III LW C2 TR GKS  PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE BTS REKORD KONIECZNY D
20 2017-04-16 NIE 11:00 III LW D2 MŁ KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE NOWAK
21 2017-04-15 SOB 14:00 A FORTUNA WYRY CZAPLA  KRYRY DRABIK D FREJOWSKI GÓRNIK
22 2017-04-15 SOB 17:00 A KS SIÓDEMKA TYCHY UKS JOSIENIEC ŻYWIEC ŻYWIEC ŻYWIEC
23 2017-04-15 SOB 15:30 A ISKRA II PSZCZYNA ZNICZ JANKOWICE MYSZOR P ŚWIDER CWYNAR OBS .KARAKUSZKA
24 2017-04-15 SOB 11:00 A LKS STUDZIENICE SOKÓŁ WOLA DRABIK D FREJOWSKI ŚWIDER
25 2017-04-15 SOB 15:00 A WISŁA WIELKA RUDOŁTOWICE  ĆWIKLICE WIDERA WOWRO TORBA
26 2017-04-15 SOB 11:00 A STAL CHEŁM ŚLĄSKI LKS GARDAWICE PAŁYS CWYNAR TORBA
27 2017-04-17 PON 17:00 A LKS FRYDEK OGRODNIK TYCHY DZIOPAK KUŹNIARZ FREJOWSKI
28 2017-04-17 PON 11:00 A / ŻYW ORZEŁ ŁĘKAWICA SKRZYCZNE LIPOWA KONIECZNY M MYSZOR P KALINOWSKI
29 2017-04-15 SOB 14:30 B BRZEŹCE - KRYRY LKS WOSZCZYCE PLUSZCZYK KUFEL ZAWIŚLIŃSKI
30 2017-04-17 PON 17:00 B UKS I WARSZOWICE LKS I WISŁA MAŁA MYSZOR P KONIECZNY M KALINOWSKI
31 2017-04-17 PON 17:00 B POLONIA II ŁAZISKA UNIA BIERUŃ STARY GOLDA CELDER ZAWIŚLIŃSKI
32 2017-04-15 SOB 14:00 B CZARNI PIASEK LKS  II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ URYGA PINDEL DYJAS
33 2017-04-17 PON 16:00 B MKS II LĘDZINY LEŚNIK KOBIÓR KRUK ŁAPA WARKOCZ
34 2017-04-17 PON 11:00 B ZET II TYCHY KS POLONIA MIĘDZYRZECZE ŁUKASZCZYK SITKO SYNÓWKA A
URLOPOWANI: 15.04.17 – 17.04.17 – WOLEŃ, PIESIUR, CISŁO, SYNÓWKA D, STĘCHŁY, KYMONA, MODRZIK, PRAŻMO, SPEK, TORBA, GRYZŁO, RAKOWSKI, ABRAM, BORKOWSKI, KRÓL, ZAWISZ, HUTNY, KOTKOWSKI, BĄK, DRACZYŃSKI  – 17.04.17 – PAŁYS, WIDERA, BIELECKI P, MOŃ, BIELECKI J, DRABIK D, KŁYK, SKOWROŃSKI, STOŃ

 

Najbliższe mecze.

Klasa A 19 kolejka:

22.04 godz. 17-00:

Ogrodnik-Stal Ch. 3-0

Gardawice-Wisła W. 3-5

Rudołtowice-Studzienice 1-2

Sokół W-Iskra II 5-0

Znicz-Siódemka 6-3

Radostowice-Fortuna 1-3

23.04 godz. 17-00:

Frydek-Studzionka 4-2

 

Klasa B 17 kolejka:

22.04 godz. 16-00:

Polonia M-Lędziny II 2-1

Mizerów-Warszowice 1-3

22.04 godz. 17-00:

Leśnik-Czarni 1-1

23.04 godz. 11-00:

ZET II-Brzeźce 2-5

LKS G. II-Polonia Ł. II 1-2

23.04 godz. 16-00:

Unia BS-Krupiński II 2-1

23.04 godz. 17-00:

Wisła M-Woszczyce 2-2

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.