Komunikat Wydziału Szkolenia

Wydział Szkolenia Podokręgu Tychy, informuję iż w dniu 22.05.2017 r w powołanym pszczyńskim ośro...

Wyniki i tabela po meczach zaległej 20 kolejki w klasie A.

W środę w klasie A rozegrano zaległe mecze z 20 kolejki rozgrywek. W pierwotnym terminie został roze...

Obsada nr 11/2017r część 1.

LP DATA DZIEŃ GODZ L / KL GOSPODARZE GOŚCIE GŁÓWNY ASYSTENT ASYSTENT UW...

Obsada nr 11/2017r część 2.

43 2017-05-26 PIĄ 18:00 IV LO A1 JUN FORTUNA WYRY PIAST BIERUŃ TORBA ...

Obsada nr 11/2017r część 3.

83 2017-05-20 SOB 12:00 IV LO E1 ORLIK GR1 ISKRA I PSZCZYNA GOL BIERUŃ ...

Komunikat WGiD 12/2017 z 19 maja

  Tychy 19.05.2017 r. KOMUNIKAT NR 12/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny   I. Terminy i ...

Zapowiedź weekendowej kolejki w Klasie A i B.

Rozgrywki w klasie A i B naszego podokręgu wkraczają w decydująca fazę. Walka o awanse jak i o utrzy...

  • Komunikat Wydziału Szkolenia

    piątek, 12 maja 2017 13:07
  • Wyniki i tabela po meczach zaległej 20 kolejki w klasie A.

    czwartek, 18 maja 2017 18:43
  • Obsada nr 11/2017r część 1.

    czwartek, 18 maja 2017 18:49
  • Obsada nr 11/2017r część 2.

    czwartek, 18 maja 2017 18:52
  • Obsada nr 11/2017r część 3.

    czwartek, 18 maja 2017 18:54
  • Komunikat WGiD 12/2017 z 19 maja

    sobota, 20 maja 2017 11:13
  • Zapowiedź weekendowej kolejki w Klasie A i B.

    sobota, 20 maja 2017 14:06

W środę w klasie A rozegrano zaległe mecze z 20 kolejki rozgrywek. W pierwotnym terminie został rozegrany tylko jeden mecz a pozostałe na zły stan boisk zostały przełożone. Poniżej wszystkie wyniki 20 kolejki i tabela klasy A:

LKS Studzionka 4-1 Czapla Kryry 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Orzesze 0-3 Josieniec Radostowice
(wo)
Fortuna Wyry 1-0 Znicz Jankowice 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Siódemka Tychy 3-4 Sokół Wola 30 kwietnia, 17:00
Iskra II Pszczyna 3-4 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Studzienice 4-3 LKS Gardawice 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wisła Wielka 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Chełm Śląski 2-3 LKS Frydek 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
1. Sokół Wola 23 54 17 3 3 60-23 10 1 1 32-6 7 2 2 28-17
2. Ogrodnik Cielmice (Tychy) 23 52 16 4 3 49-19 9 2 1 28-14 7 2 2 21-5
3. Fortuna Wyry 23 46 14 4 5 66-32 8 2 1 36-13 6 2 4 30-19
4. LKS Wisła Wielka 23 44 12 8 3 60-29 9 3 0 44-12 3 5 3 16-17
5. LKS Studzienice 23 40 12 4 7 57-41 7 1 3 32-22 5 3 4 25-19
6. LKS Studzionka 23 39 12 3 8 43-40 8 2 1 24-13 4 1 7 19-27
7. LKS Frydek 23 34 9 7 7 54-44 7 3 2 38-21 2 4 5 16-23 2 4 1 1 0 4-2
8. LKS Rudołtowice-Ćwiklice 23 34 10 4 9 54-50 6 3 3 29-21 4 1 6 25-29 2 1 0 1 1 2-4
9. Czapla Kryry 23 31 9 4 10 59-50 5 2 4 30-23 4 2 6 29-27 2 4 1 1 0 7-4
10. Znicz Jankowice 23 31 8 7 8 51-44 4 6 2 31-23 4 1 6 20-21 2 1 0 1 1 4-7
11. Josieniec Radostowice 23 30 9 3 11 30-49 5 1 5 14-16 4 2 6 16-33
12. Iskra II Pszczyna 23 29 8 5 10 53-53 4 2 5 28-19 4 3 5 25-34
13. Stal Chełm Śląski 23 23 6 5 12 37-45 3 1 8 19-24 3 4 4 18-21
14. Siódemka Tychy 23 19 6 1 16 31-53 3 1 7 15-19 3 0 9 16-34
15. LKS Gardawice 23 14 4 2 17 33-77 3 2 7 21-32 1 0 10 12-45
16. Sokół Orzesze 23 0 0 0 23 16-104 0 0 11 10-44 0 0 12 6-60

 

 

 

Najbliższe mecze.

Klasa A 24 kolejka:

20.05 godz. 17-00:

Radostowice-Sokół W. 1-6

Czapla-Rudołtowice

21.05 godz. 16-00:

Fortuna-Ogrodnik 1-2

21.05 godz. 17-00:

Studzionka-Znicz 4-1

Siódemka-Frydek 2-1

Iskra II-Stal Ch. 2-0

Studzienice-Wisła W. 1-4

Klasa B 21 kolejka:

20.05 godz. 17-00:

Czarni-Brzeźce 1-4

Polonia M-Warszowice 1-0

Leśnik-Woszczyce 0-2

21.05 godz. 11-00:

Goczałkowice II-Wisła M 6-2

21.05 godz. 15-00:

ZET II-Krupiński II 3-1

21.05 godz. 17-00:

Lędziny II-Polonia Ł. II 2-2

Unia BS-Mizerów 5-1

Linki

Polski Związek Piłki Nożnej

Śląski Związek Piłki Nożnej

Extranet - moduł dla klubów

https://kluby.pzpn.pl/

Extranet - moduł dla sędziów

https://sslex.pzpn.pl/

Sponsor Techniczny Podokręgu Tychy

http://www.futuresport.com.pl/

 

 

 

Śląski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Tychy

Copyright © 2014. All Rights Reserved.